Renault Laguna 1 ph1 1.8 rxe

MAD SERB

New member
Strasno, steta za auto, na ulicama je haos, ja juce za dlaku izbegao da mi budala unisti auto, malo istegao sajlu za rucnu, ispravio ga posle par metara, stao i izasao voljan da 'sumahera' iscupam iz auta sa sve sedistem.Kad ono mosa matorac koji je stariji od mog matorog, i ne ide da ga bijem, jos kad mi je rekao pa vidis da ti dolazim sa desne strane pao mi mrak na oci, kralj dolazi sa sporedne ulice, ima znak stop ali covek cuo za pravilo desne strane i kraj, vozi i ne jebe zivu silu.Razmisljam moskvic da kupim (kao iz balkanskog spijuna) i vozim zimi, postujes pravila a ko je u prekrsaju samo ga pokupis i kezis se, jer ocigledno ne vredi biti normalan u saobracaju...
 

FILIP-M3

New member
Tako se i meni desilo,covek legao na kocnicu i izbacio ga iz brzine...ja izasao napolje on vice vozim deset godina vidis da kliza,pa kliza kada si legao na kocnicu,za motorno kocenje i laganu voznju po ledu nije cuo -.- .... nisam prelazio 50 na sat,a stignem na vreme svuda
 

M_M

Active member
Naročito zimi, kada su temperature u minusu, opreza nikad na odmet, uvek očekivati neočekivano i voziti opreznije nego što to izgleda da uslovi dozvoljavaju... Bez obzira na zimske gume, one pomažu ali nisu magične, na čistom ledu i sa njima auto klizaaaaaa...

Naravno, žao mi je zbog štete na auto, ali da me ne shvatite pogrešno, dobro je dok je samo materijalna šteta, dok nema povređenih ili nedaj bože poginulih...
 
naravno slazem se sa tobom u potpunosti al meni je ovaj bio fascinantan kad mi rekao video sam te ,pa sto se nisi sklonio ja sam isao 20ak na sat a on je budala izleteo iz ulice kod kineza i ko manijak vozio i verovatno kad je proklizao usro se i ostao ukopan al jbg ja dok sam primetio na razdaljini preko 10ak m da ne krece pustim gas u prvu dzaba malo uspori i samo kliza kocnica ne pomaze jedino sam mogao da probam sa rucnom da me zabaci al dzaba kad je ono tamo bilo ko za hokej.. al ne vidjeno je sta su budale u zapisniku napisale ja sam odlepio... briga me za stetu itd sad planiram da sve sredim cakum pakum komplet prepakivanje .. ali bre da li je moguce da u ovoj drzavi ne postoji nikakva pravda, postenje i da li je moguce da su ljudi slepi glupi retardirani... kako neko moze da kaze asfalt je bio glatak i bez ostecenja a ono sneg i led ? prosto me nekad bude sramota gde zivim kad eto nas da kazemo cuvaju lica koja ocigledno nisu dorasla ni 1 razredu osnovne skole ..
 

Space

Starosedelac
Urednik
Neke stvari u opste ne treba da te cude. Kod nas ti je dosta toga normalno, a opet nenormalno u poredjenju na neka shvatanja napolju - drugaciji smo :D
 
superturismo imas u 5 varijanti a najpoznatija ti je wrc gde je rafna felna :) mada provericu da ne ispadne da lupam jbg :) tako sam pazario od kolege sa foruma a mozes i na sajtu oz-a da pogledas jebem li ga ovo su sa clia 3 original skinute
 
pa gledao i ja bem li ga znam da su sa clia 3 skinute sve tako sto pise tako je i pisalo :) al ce pogledam prvom prilikom kad skinem :)
 
Milose izvini jbg od kad je promenjen naziv foruma ja nisam krocio pogubio sam se jbg :))) felne su renault williams oz ima sve pise na njima u fullu inace RXE ode na dobose :(( dosla BACCARA videcu da ubacim neke slicice treba da se radi malo al jbg kad me farbar zeznu
 
ima nekih prerada farova al jbg ne znam gde sam urio slike , treba da se prefarba neki delovi i sedisa prednja platno da zamenim :)) mogao sam stakla da zamenim al jbg kako sad ako budu trazili atest mada cu da odem da je zatamnim ovako opet ...
 
Vrh