Renault Laguna 1 ph1 1.8 rxe

auto je kupljen 21.07.2010 godine u Kragujevcu a na SD table se vozio
sa predjenjih 231167km naravno na digitalnoj ne sljaka pa je pisalo samo 31167km

07.08.2010 godine na predjenjih 231700km
Uradjen veliki i mali servis :
zamenjena boca za plin
filter benzina - mann
filter vazduha - mann
filter ulja - mann
servis klime +filter za klimu-kabinu
set zupcastog kaisa (SKF)
pk set
svecice
nosac motora do menjaca - NTD centar
nosac PK kaisa _ NTD centar
manzetna poluosobine do menjaca - NTD centar
i isparivac gasa e to je jedino crklo jer sam sipao 2 puta na eko pumpi i ciribela moja mala Smiley . PANag servis gas

od tad redovno odrzavan u ovlascenom servisu reno savi i ne ovlascenom reno riznicu

iznajmljivao sam garazu od drugara god dana pa sam se i tamo igrao sa kolima prao negovao itd :))
evo ovako sto se tice ostalih stvari..

zamenjeni farovi sa restajling farovima
ugradjeni projectori sa xenonima 6000k
u maglenke stavljeni xenoni 6000k
u rikverc svetlo isto stavljena sijalica xenon look
ugradjena nova muzka LG LCS 710BR
ugradjeno pojacalo sony explode 60w
sva potrebna instalacija itd
enterijer drugi
nazad pioneer 20ce gold serija
komplet izduvni sistem sportski f60,zadnji lonac od pirketa,jbg rs sam prodao
sto se tice felni
fabricke su mu alu felne 14 ce 185 65 14 zimski set wintere sve 4 nove
za leto sam imao mengels 16 ce sa 205 45 16 Goodyear EagleF1 i imao sam 205 55 16 Hitris koje su stajale
kupljene oz racing F115 ce i 4 nove dunlop fast respone 195 50 15
kupljene od kolege Iznoguda ili ti gorana OZ superturismo 15 ce i 4 nove Kleber Crystal HP2 185 60 15

slike cu okaciti od kako sam uzeo auto pa kako sam ga sredjivao itd do dan danas :)) imao je jos dosta modifikacija neke se vide i na slikama

Poslednja izmena:
inace auto ima jako specificnu boju sto se primeti kad je sunce oblacno ili kisa

uradjen kozni volan :)

Poslednja izmena:
i onda kad su kupljeni farovi ph2 restajling i ugradjeni projectori i xenoni pa odma za njima i felne su stigle OZ racing F1

Poslednja izmena:
i onda su stigle superturismo koje sam kasnije ostavio za zimu :)) zatamnio stakla spustio auto 3cm
i nekih fotkica nocnih i preko dana sa oz racing f1

Poslednja izmena:

Joca

Moderator
:palcevi extra predstavljanje druže!

lep ti auto, vidi se da si uložio dosta volje i truda... :pivo

Space

Starosedelac
Urednik
Sredio si vidim i slike. Ekstra :) Vidi se da si baš uložio dosta truda, a na ovom forumu upravo se to ceni. Nek te služi još dosta stotina hiljada km :)

imao sam ja jos zelja itd i hteo da uradim neku foliju ali mi nestalo 400e iz novcanika tad i eto odustao :((( doslo mi da se roknem a lepa zamisao al eto jbg

Kula

New member
Vidim sa ljubavlju se to sredjuje ,svaka ti cast.E nek si brate presvukao volan u kozu i skinuo onu oblogu sa njega:RpS_rolleyes:
Mozda jos distance nazad,mislim da bi podigle ukupan dojam o autu.
Ajd sva steta u tih 400€,namiriti ce se to.
Jos jednom svaka cast na ulozenom trudu

boriss80

New member
Sagi prijatelju, felne su ti extra pogotovo sa onim zutim detaljima, a sto se tice folije bice na prolece kad se prezimi, jebiga uvek se za auto nadju pare bar je kod mene tako

MAD SERB

New member
dobro si je sredio ,drug ima istu i mislim da za par godina koliko je kod njega nije imao dinar ulaganja sem redovnog odrzavanja ,neunistiv auto

Vrh