Renault Laguna 1 ph1 1.8 rxe

dobro si je sredio ,drug ima istu i mislim da za par godina koliko je kod njega nije imao dinar ulaganja sem redovnog odrzavanja ,neunistiv auto

kad nadjes dobrog majstora i kad odrzavas redovno auto bez obzira koje je god moje misljenje da ce date uvek dobro sluzi,ja imam peh sa majstorima al zivot ide dalje, dosta sam ulozio al ne zalim ni dinar . gde god da sam se zaputio sa njom nisam imao problema,a da je udobna uh ne znam dal sam se vozio u auto udobnijem,ne sto je moja nego je stvarno krstarica :))
 

Alen

New member
Sagi gde si montirao projektore i xenone i koliko su ti izasli. Mnogo su dobre, hocu i ja da stavim ali ovde kod nas nema projektora. Pozdrav
 
to mi drugar inace bivsi kolega sa rfs-a ugradio imao i on lagunu ko nasu ali kod sebe imao samo projectore , u to vreme tad prstenovi 70e a projectori sa bi- xenonima 250e stavio sam zimski set , verovatno cu je u oglase razmisljam se jbg :(
 
jbg al dobro negovana je i dok je stajala oprana namirisana kederi namazani i sve :))) mada imma u planu u indjiju da je teram da zamenim sve kedere :)
 

Djole_Alfa

New member
Sve pohvale za lagunu kolega..Jako ih je tesko naci u pristojnom stanju.Tvoj primerak fenomenalno izgleda.Dosta si i ti sam stvari uradio.Ko zna..Da je ti nisi uzeo neko drugi bi je unistio jer vecina ljudi ne vodi racuna o kolima kako treba..Zaista prelep primerak..Svaka cast:palcevi..ps cuo sam da benzinci 1.8 2.0 malo vise hoce da potrose??Pa cak i plina..
 

Space

Starosedelac
Urednik
Uzas ni zimske gume vise ne pomazu. Toliko o gradskoj cistoci, i odbrani protiv vremenskih nepogoda...
 
noga guma jbg al dzaba led ebe kevu ja se ukucam u lika jer je retard stoji na raskrsnici ko mentol a klizam 15metara ,kaze ja te vidim ,pa reko kad si me video sto nisi krenuo jbg .. i dok sam se natezao sa ludakom posto sam isao u labaratoriju za neke rezultate za to vreme gledam kako se lik ukucava u mene :( i jbg posle dok smo cekali pandure i kad su dosli jos 4 njih se spucase na tom istom mestu
 
Vrh