Peugeot 307 XS 2.0 HDI

Zverco

New member
Odlicno je sto si ga "ulepsao". Istupio si iz uniforme armije Pezoa na nasim ulicama. :RpS_thumbup:
 

dzenan.jusovic

New member
WOW veoma lepo i pedantno, može još koja slika izbliza oko šavova?
Hvala puno drugar... Prelepo su ga odradili, evo stavio sam par slicica koje sam veceras napravio na brzaka kad sam stigao s posla... ;)
Moj projekat polako ali sigurno napreduje, jednog dana kad kompletiram mislim da ce da zasluzi da bude na stranicama domaceg Auto Bild-a/ Sat Plus-a , kao i na nekom lepom standu Peugeot Club-a... :p
 

dzenan.jusovic

New member
Odlicno je sto si ga "ulepsao". Istupio si iz uniforme armije Pezoa na nasim ulicama. :RpS_thumbup:
Hvala puno drugar... Tako nesto i zelim da bude efekat rada i ulaganja u personalizaciju mog Lava... Ne zelim ni motor od 500KS ni branike koji ne mogu na lezeci da naidju, zelim auto koji opremom i kvalitetom uradjenog ostavlja bez daha.. Na prolece stizu felne pa onda dvd radio, pa sledece godine farbanje u neku zestoku nijansu tamnije sive... itd itd :)
 

dzenan.jusovic

New member
Sve ovo sto vidis (osnova je fabricki volan) kostalo je 220e, s tim sto je volan njihov, nisam slao svoj volan ;)
 
Poslednja izmena od urednika:

Aleksaa

New member
Lepo sredjen Pežo. Ja sam imao karavan u slicnoj opremi sluzio mi je od 2005 do 2012, bez ikakvih vecih intervencija. Jedino mi je bio malo slab jer je bio karavan a 2.0hdi 90ks. Posto pominjes dvd probaj da kupis onaj kineski koji izgleda kao fabricki (dole radio, a ekran gore). :)

Послато са GT-N7100 уз помоћ Тапатока
 

Bogisha

New member
Džeki, odličan ti je auto! :D

Nadam se da i ide kao što izgleda, jer džaba lepota ako kilavi po putu. ;)

Reci mi, gde si kupio alu papučice i ovo za odmaranje noge, i koliko si dao za njih, ako nije tajna? :)
 

dzenan.jusovic

New member
Džeki, odličan ti je auto! :D

Nadam se da i ide kao što izgleda, jer džaba lepota ako kilavi po putu. ;)

Reci mi, gde si kupio alu papučice i ovo za odmaranje noge, i koliko si dao za njih, ako nije tajna? :)
Hvala na pohvalama drugar!!! Alu papucice kupio preko EBAY-a, iz Hong Kong-a, pedale i footrest dolaze u paketu, cini mi se da je sa dostavom oko 30 eura ;)
A lavic ide kao metak i odlicno lezi na putu, jedino bih volio da maalo jace kida iz nizih obrtaja, sto planiram resiti uz pomoc Race Chip PRO2 Box-a koji ce auto podici na 130 KS i 300NM ;)
 

dzenan.jusovic

New member
Drugari, stigle felne i gume, jutros namontirao... :)
Felne OXXO Decimus Black 17'' 7J ET24
Gume 215/45 17 brzinski indeks W=270 km/h :p

Sve savrseno leglo, pa evo i slika da pogledate ;)






 
Vrh