Seat Leon 1,6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Rapture

New member
Evo da predstavim auto za koji je zamjenjen Hyundai Coupe.
Seat Leon, 1.6 benzin, 75kw, prešao 168 000km.
Koliko sam ga vozio mogu reći da je dobar, dobro vuče, udoban je, lagan za vozit, puno mjesta... sve u svemu pozitivan prvi dojam.











 

Rapture

New member
Hvala svima :)
Potrošnja ako je vjerovati prijašnjem vlasniku je 7l kombinirano. Što znači da je vjerovatno 8 :D
Ne znam koliko će preći kod nas, zamjena je pala iz razloga što će se ovaj lakše prodati u usporedbi sa Coupeom... 4 vrata, više obiteljski, udobniji, dobar za mlade vozače (jer je kod nas ograničenje 80kw) i manje ulaganja je potrebno. Ja vozim BMW a stari njega dok ne ode nazad u inozemstvo a meni 2 auta ne treba.
 

Rapture

New member
Zakon glasi da osoba koja je mlađa od 24 god ne smije voziti auto koji ima više od 80kw, nebitno jel položila sa 18 ili 23. Ali ako položiš sa 24 smiješ odmah 500ks ako hoćeš, sa ništa iskustva. Glupost velika. Prije je bilo da se mora imati 2 godine iskustva pa onda smiješ jači auto, neovisno o tome jesi položio sa 18, 24, 40 50 itd.
Istina što vitezkoja kaže ali ovo sa 2 god iskustva je bilo sasvim ok, ne znam koji idiot je predložio sadašnji zakon i koji još veći idioti ga uvažili.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh