Honda integra type-r

stevann

New member
Dakle, 1999 honda integra type-r. Ovakvu sam je zatekao kad sam posao da je kupim











Bilo je tu malo ulaganja, kako komzetickih, tako i tehnickih. Dakle, odradjen servis i odtamnjeni stopovi:




















Pa su zamjenjeni prednji diskovi speedmax, pakne i nove 4 gume 195/50/15 dunlop fastresponse:





Pa je stavljem K&N filter:




Slicica jedna s ekipom:




Umjesto narandzastih, stavljeni bijeli zmigavci sa strane:



I short shifter:

 

stevann

New member
Pa su naruceni zadnji lipovi i cekaju lakiranje auta da se namontiraju:



ovako:



Stavljene zute folije preko pozicija:




To bi bilo to. Uskoro novi update-i :)

Pozdrav svima!
 

stevann

New member
Ima ovaj, ali jer moviemaker skroz unistio zvuk, jer ne znam da radim sa videom nista

[video=youtube;u6PK8TYfUrg]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=u6PK8TYfUrg[/video]
 

EnricoAdams

New member
Sjajan auto, steta sto su japanci mahom odustali u novije vreme od ovakvih automobila

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4
 

Viper

Member
Dobra dobra, samo mesto gde si stavio k&n je diskutabilno.

Послато са XT615 користећи Тапаток 2
 

pedjapedja

New member
momci auto je vrh to mi je kolega sa montenegro -racing-mr foruma covjek odrzava ekstra auto i u bas dobrom je stanju na autu nema greske full je (pozdrav za stevana ):RpS_flapper:
 

Joca

Moderator
Dobra dobra, samo mesto gde si stavio k&n je diskutabilno.

Послато са XT615 користећи Тапаток 2
Sve je super! :palcevi

ali se moram složiti sa Viperom. K&N bi trebao skloniti od izvora toplote, i da ima što manjih prepreka za usisavanje svežeg vazduha.
Onda je efekat potpun. :pivo
 

MAD SERB

New member
Prelep auto,nisam imao prilike da ga vidim uživo i možda probam ali verujem da je kao i svaki japanac brz, stabilan, kvalitetan
 

stevann

New member
taj K&N, iako placen 70e, je samo privremeno rjesenje, dok se ne kupi karbonska kutija, odnosno tegiwa carbon intake airbox i troslojni silikonski intake arm koji ide do usisne grane.. Imam poklopac i od ove kutije, ali ovako je auto bucnije, nek se dere malo, kad je vec to privremeno :)
 
i ja sam kupio K&N bio i preradjivao ali jbg zalosno je sto kod nas nema strucnih ljudi da ti to spakuju kako to treba da bude :( na kraju sam ga skinuo i prodao
 

stevann

New member
Ma ovaj K&N sto sam stavio je potpuno istog oblika kao i OEM filter vazduha. Samo sto sam ja skinuo gornji poklopac kutije vazduha i to je to
 
Vrh