Zimske Čarolije na jednoj ili dve daske

Šta vozite


  • Ukupno glasača
    17

Pranja

New member
Naravno da nije kasno, no ima par problema-nemam vremena za to i nema snijega. XD

A oprema je jeftina-mislim da bi sve mogao nabaviti za 300€ ili čak i manje.
 

Milos CTS

Moderator
Bio na Kopaoniku u nedelju, sneg star mesec dana sa temperaturama u plusu ali opet zadovoljavajuće, mekane su staze pa se pojavljuju svuda hupseri (hangovi), ima i kamenja, a leda začuđujuće baš malo. Ko se seća kako je bilo pre 3+ godina tok nisu znali da prave staze sa preko metar snega sada je slično ali na 10ak cm



e da padao je jedno sat sneg tamo
 

Shone STI

Moderator
Znaci vredelo je otici na jedan dan. Ja cu da sacekam februar kad zatrpa sneg :D

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk
 

gruigor

Moderator
Znači bilo super s obzirom na vremenske uslove :RpS_thumbup:
Nisam bio na kopaoniku nikako al mi se sa slika sviđa :RpS_wub:
 

Milos CTS

Moderator
Na Jahorini si bio?
Na Kopaoniku su staze mnogo bolje uređene ali i celokupno blaže idealne za početnike, zvanično je zabranjeno voziti van staza (poništavani su skipass-evi kao kazna) pa mi je zato posle 3 dana dosadna.

Inače se slažem sa onim da je ''Jahorina planina, a Kopaonik livada'' ;)
 

gruigor

Moderator
Bio na Jahorini, Tari i Pohorju, ali samo razgledao jer sam antitalenat za skijanje a za bord još manje :drugari
 

Milos CTS

Moderator
Staza za spust u ZOI- Soči
[video=youtube;eNXAIj0sP6I]http://www.youtube.com/watch?v=eNXAIj0sP6I[/video]
 

Speedy

New member
[video=youtube;T3ojkMCZ4Lk]http://www.youtube.com/watch?v=T3ojkMCZ4Lk[/video]

Jedan jedini snimak koji imam od pre par godina,inace skijam od detinjstva,ali sam na board presao pre desetak godina i ne planiram da se vracam na skije,barem dok ne omatorim :D
 

elas

New member
Bansko stvarno ima lepe staze,prosle zime sam se navozao,ovu sam propustio zbog nekih finansija ali nije jos gotova sezona...
 

Speedy

New member
Ja planiram sad u martu opet u bansko ali ne zavisi od mene,cekam burazera da se iskombinuje sa poslom,ako me zajebe poludecu.
 

elas

New member
Sad mi se jedan poznanik vratio iz Bugarske mada je bio u Borovecu i kaze da snega nema ni u najavi,bacaju vestacki na stazu a okolo se sve zeleni.
 

Speedy

New member
Strasno. Ja sam prosle godine bio u borovecu u martu i bilo je mnogo snega. Mozda krajem marta bude...
 
Vrh