vw polo 9n 1.9 tdi 74kw/100ks

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Fred Peric

New member
Pozdrav,
vozim auto tri godine, i generalno sam zadovoljan.Vrlo je lagan, startan i upravljiv za svoje gabarite i kubikažu.Redovno se održava i servisira.Imam dva seta točkova : 16'' oz superleggera 195/45 16 semperit i 14'' vw fabričke alu 185/60 14 toyo all seasson.Climatik, hrom paket, šiber, xenon kit bear 6000k, led...Ako neko ima neko pitanje ili komentar tu sam...







































 

Joca

Moderator
Frede, fantastičan poliša! :pivo
Slika me podsetila na Weleta, dovuci ga ovamo... :D

from Tapatalk
 

Fred Peric

New member
Hvala..:pivo


Wele:RpS_biggrin:






Godište 2004., prešao 142kkm, kupljen na 117kkm.

Letos sam imao turu po srednjoj Evropi odlično se pokazao i na dužem putu(''tur-re tur'' tri hiljade km.)
 
Poslednja izmena:

Joca

Moderator
Pedja, imaš li još neke planove?
Iskreno, ja ne bih ništa ovde dirao... :RpS_wub:
 

Fred Peric

New member
U planu mi je da sredim felne, oksidirale su i ne znam da li bi ostale u ovoj boji ili da ide u silver metalik.Ova je neka gun metal menja boju na suncu u svetliju nijansu...Kupiću gume za leto, ove su odsvirale svoje i to bi bilo uglavno to, za sada...
Ne bi spuštao auto jer sam se već namenjao stabilizatora i jednu oprugu sam sa'ranio od dobrog puta.Možda skinem karbon pa ofarbam delove enterijera u neku boju, ako mi dune..
 

elas

New member
To je odlican autic,ja sam do pocetka ove godine imao pola 95 godiste sa 1.6 motorom.Stvarno sam se navozio sa njim,bio je na plin imao klimu i stvarno lepo isao za 1.5 godinu sam prevalio 90000 km,po Srbiji i Evropi nikada me nije izdao ali mi je porodica porasla pa sam uzeo veci auto...
 

Fred Peric

New member
U pa nemaju oni puno veze jedan sa drugim(osim imena:RpS_smile: ) .Kao ni 1.2b , 1.4b , 1.4 TDI modeli 9n 2002-2005. , a ni oni kasnije 9n3 restajling sa tri cilinda se nisu proslavili.Trocilindraši, recimo, ovaj poslednji posle 200kkm počne da pravi probleme sa diznama i turbinom(manji mu je trubo nego na 1.9 TDI), kad se vozi u dužem periodu na otvorenom preko 120-130 kmh počinje posle nekog vremena da troši ulje, da zezaju dizne, svirne mu turbina...Ovaj sa 1.9 TDI motorom i 100ks je taman za grad a i za auto put.Da voziš TDI bez uvrede bili koga, čovek, što se održavanja tiče treba da ima bukvalno 2gr. mozga : Da ga ne tera hladnog u visoke obrtaje i Da mu je ulje uvek na nivou, da se radilica kupa u ulju.
 

Fred Peric

New member
Pre neki dan sam promenio ulje i filtere, kneht i castrol edge..Sad mi je najdraže da ga malo stisnem jer se oseti razlika u ubrzanju posle malog servisa.Možda deluje smešno u odnosu na neke ''ozbiljnije'' automobile ali ja sam uglavnom zadovoljan :RpS_smile:
 

Fred Peric

New member
Prešao sam na zimski set da bi letnje felne odne na sredjivanje i sad samo da dočekamo proleće. :igranje Napravljen tzv. U.S. lights, meni se svidja kako izgleda...
U planu je farbanje plastika enterijera,vw rcd 200 mp3 2 din, nove letnje gume(centralni čepovi,naravno, i za šrafove...) i malo spuštanje u granicama fabričkih vrednosti 3-4 cm.







 

Fred Peric

New member
Sređen prednji trap, sad je utegut do kindera(nije utegnut k'o sa oglasa:RpS_biggrin:)



jeda video od ranije u.s. lights
[video=youtube_share;dKc83FnjgOU]http://youtu.be/dKc83FnjgOU[/video]

Poklopci za letnje felne i gt papučice:


 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh