Tuning/styling radi sopstvenog zadovoljstva ili takmicenja?

Tuning/styling radi sopstvenog zadovoljstva ili takmicenja?

• Radi svog zadovoljstva

Glasovi: 14 93,3%
  • Radi takmicenja

Glasovi: 1 6,7%

• Ukupno glasača
    15

taNok

New member
Da li budzite svoje ljubimce radi svog uzivanja ili da bi bili brzi i lepsi od drugih?

Napisite i razlog zasto da bude zanimljivije..

YUgisa

Member
Pa modifikujem auto jer mi to cini zadovoljstvo, jednostavno pravim auto po svojim potrebama i zeljama ;) Prosto sednes za volan i nasmejes se cak i da ne okrenes kljuc, neprocenjiv osecaj, barem meni. Mada u jednu ruku ima veze i sa drugima, pre svega styling koji je vise u fazonu "haters gonna hate", vise mi to prsavanje ljudi cini zadovoljstvo nego sto je meni licno mozda lepo kako izgleda. :RpS_laugh: Prosto mi je neverovatno koliko su ljudi spremni daleko da idu u omalovazavanju nekoga zbog dva branika i dva praga :vicevi I onda tu dodje tuning u pricu jer jos vise boli kada izgube od nekoga koga su omalovazavali :RpS_laugh: Pa onda jos 1.1 motor, pa ljubicast auto pa jos i Yugo, sve gore od goreg :RpS_lol:

Rapture

New member
Kad krenem sa tim najvećim dijelom iz svog zadovoljstva, ali potpuno razumijem ljude koji to rade za takmičenje, i sam sam kompetitivan u nekim stvarima i osječaj pobjede je kao droga :) Tako da nemam ništa protiv.
Ali protiv selja-belja kao što Yugiša kaže, imam, kad počnu druge omalovašavat iz bilo kojeg razloga, čak i ako je bolji auto, takvi idu na jetra, al žešće..

M_M

Active member
Čisto radi svog zadovoljstva i tjuning i stajling... slično kao kod računara, neki umereni overclock, čisto da se izvuče optimum i da neki lični "touch" autu, bez kičeraja i preterivanja.

stevak

New member
Stajling - ništa osim nekih baš korisnih stvari.
Tjuning, pre svega radi sigurnosti jer sa 220-230 ks poteže bolje i pun i prazan nego sa fabričkih 150.
Nagradni bonus je iznenađenje na licu nekog vozača "besnog" auta koji ne može da me se otrese ili da me sustigne :RpS_rolleyes:

MAD SERB

New member
styling zavisi mnogo od auta koji posedujem pa tako i gledam prema tom pravcu sredjivanja auta
tuning podrzavam uvek kada mogucnosti to dozvoljavaju , jednostavno brzina mi smiruje neke bubice i to recima ne mogu da opisem ...

Vrh