Track Day

M_M

Active member
Ja trenutno nemam sa čim, ovo moje porodično sokoćalo nije za stazu... Išao sam pre dve godine sa bembarom i bilo je zaista nezaboravno, tako da sve preporuke s moje strane...

Nažalost kod nas izgleda da za sada ne postoji iznajmljivanje nekih solidnih trkalica za track-day. :(
 

M_M

Active member
Ja ovu formulu najozbiljnije razmatram... Ovaj osnovni test program (formula test dan) za 150e, 21.6 valjda?

Ima li još zainteresovanih?
 

Gagi

New member
Ja sam zainteresovan al nije mi bas najjasnije sta dobijam za 150e ?
Koliko voznje i koliko to traje , jel moze neko da mi pojasni ? :)
 

Milos CTS

Moderator
Teorijski čaš, upoznavanje sa formulom, komplet opremu i 10 minuta vožnje, prvih par minuta iza Pace cara
 

M_M

Active member
Nije mnogo vožnje baš, očekivao bih (i želeo) ipak koji minut više, mada ni 10-tak minuta čistog adrenalina nije loše - to je 6-7 krugova.
 

Gagi

New member
Pa ne znam po meni je ipak malo za te pare , mada verujem da je vrhunski osecaj voziti to :)
 

YUgisa

Member
Koliko sam ja citao tudja iskustva, jeste nesto novo ali nije i nesto vrhunsko :D Kazu da je tesko za voznju, nepredvidivo a vreme koje dobijes nije ni blizu dovoljno da stegnes neku kordinaciju, tako da mozes tek par krugova da obrnes, valjda nije nista osigurano, tako da bilo sta da se desi, placas iz svog dzepa, dobijes cenovnik pre voznje i saglasnost da potpises da snosis posledice... A cene su tako od 50e za lajsnice do 200e za spojler koji mozes relativno lako da odvalis pri izletanju :D
 

drfedja

Member
Pa nije bas malo para za to zadovoljstvo, narocio ako se uzme u obzir to da placas stetu ukoliko se dogodi.
 

YUgisa

Member
Ja bi radije vozio mog Yuga, verovatno bi napravio i brzi krug nego da vozim tu formulu :menjac:
 
Vrh