Toyota celica 5th gen. 2.0 GTi 16v

calicd

New member
Kao što napisah u predstavljanju, zovem se Dragan, iz Batajnice sam i od pre par meseci posedujem:RpS_smile: cecu 90.-o godište. Auto je skoro pa u full-u, klima, el.podizači i retrovizori, grejači retrovizora, ABS, memorija volana, fabričko ozvučenje (celica 10inch sound system - pojačalo+10 zvučnika)... Mod reče da će prebaciti slike iz mog posta u kojem sam se predstavio, tako da se sada neću truditi da ih ponovo postavljam. Inače auto nije nikad lupan ni rađen, ima ugrađen sekvent gas. Kada sam ga uzeo zamenio sam oba homo zgloba i sva četiri stabilizatora. Ne znam šta bih vam još napisao. Pitajte ako vas šta zanima. Pozdrav















 
Poslednja izmena od urednika:

Joca

Moderator
Mnooogo lepo izgleda sa obzirom na godine :RpS_love:

Kao što Mad napisa: neke felnice :palcevi
 

calicd

New member
Kao što Joca reče, auto stvarno dobro izgleda za svoje godine. Kakav je na slikama, takav je i uživo. Nigde nije ni počeo da pokazuje koroziju, a unutrašnjost je baš očuvana. Ima pređenih 250000 km. Našao sam nekog čoveka iz Smedereva koji radi na B.Potoku subotom i nedeljom, prodaje sve i svašta za automobile, a inače radi i tapaciranje, presvlačenje kožnih volana i sl. Od najlona sam napravio šablon za patosnice (nisu bile u kolima) i čovek mi ih je uradio za 1300 dinara. Baš ih je dobro uradio, čak ih je uradio sa podlogom ispod, obzirom da patos na ceci nije ravan. Žao mi je samo što su baš retki modeli u Srbiji, i samim tim malo ih ima na otpadima. Treba mi par sitnica, a koji god da sam otpad za toyote pozvao, već su sve bile očerupane. Ako neko od vas zna za neki otpad neka mi pusti neki kontakt telefon. Poz
 

MAD SERB

New member
Ima Djole030 celicu koju cerupa pa kontaktiraj njega mozda mu je ostalo bas to sto tebi treba...
 

Djole030

New member
Secam se ovog auta sa oglasa, bas super izgleda, jedino felne (ja ne bih vece od 15") i malo prizemljivanja ako ti treba nesto od delova pusti PM imam svasta :)
 

calicd

New member
Pozdrav društvo, evo da se oglasim posle dužeg vremena. Svašta se dešavalo i što jeste i nije za priču, ali što bi se reklo, sve u rok službe. Elem, da ne dužim, ceca i ja se još uvek družimo. Na satu sada ima oko 289000 i dalje ide "za sve pare". Nabavljene su nove felnice 15-ice. Splja ništa nije menjano i dalje je u dobrom stanju. Ako neko od vas ima ove poklopce koji mi nedostaju na felnama, molio bih da mi se javi (nedostaje mi jedan). Ne znam da li Djole030 još ima delova za ove automobile, nedostaje mi i dalje par sitnica....Evo i par svežijih sličica (na originalnim felnama je zimski set guma). PozdravCopy of IMG_20180312_163322.jpgCopy of IMG_20180312_163322.jpg
 

Prilozi

Vrh