Toyota celica 2.0 Gti

Djole030

New member
E drugari nije me bilo nekog vremena, ali opet sam tu posle francuza i nemca vratio se na japanca. Radi se o automobilu marke Totota celica 1992 godiste 1998ccm i 115kw (156ks). Od opreme ima sve sto su japanci u to vreme stavljali standardno elektro podizace el siber el retrovizore , to ce vremenom biti malo pojacano ali otom potom... Posto sam bas uz ovakav automobil odraso ovo mi je decacki san tako da sam za sada odusevljen o daljim utiscima cemo videti kada prodje malo vremena, evo par slika za pocetak.




 

Djole030

New member
@Milos CTS ja stvarno ne znam sta je predhodni vlasnik hteo da uradi sa izduvom isecen je jedan kraj fabrickog i navaren ovaj zavrsetak sa pijace ne znam iz kog razloga, ali to ce u najkracem vremenskom roku biti sredjeno :)
@Space Hvala sa ovim cemo se druziti duze vreme :)
 

Djole030

New member
Nisam znao da ce da bude slikan :D izveo devojku napolje i ona pocela da skljoca xD bice nekih boljih slika ovih dana :)
 

Djole030

New member
Hvala hvala bice jos bolje ovih dana samo da bude 2-3 dana lepog vremena da se zavrse zapoceti radovi :)
 

MAD SERB

New member
Neka je sa srecom Djole i da te dobro sluzi, ako bude trebala neka pomoc oko sredjivanja javi .:kljuc:
 

Djole030

New member
Hvala puno, video sam te pre neko vece i blickao ti da stanes da popricamo ali ti nisi primetio pa si otiso :) a oko sredjivanja i pomoci naravno dobices poziv u skorije vreme :D
 

MAD SERB

New member
imas broj pa se javi kad god hoces , nisam video verovatno zbog klinca koji mi dusu vadi uvek kada ga vozim jer nece da sedi pozadi vec hoce covek na moje mesto :RpS_unsure:
 

Djole030

New member
Danas montiran drugi izduv "jap style" sutra neka slicka makar da vidite kako je ispalo dok se malo ne prolepsa vreme :)
 

Djole030

New member
Kosei spreman i ceka prolece :) auto ce da se "prizemlji" 30mm i taman pod rub staje 15" 195-50r15 :) po meni najbolja dimenzija gume za ovakve automobile :)
 
Vrh