Stvari koje vam nisu potrebne, a drugima bi značile...

Space

Starosedelac
Urednik
Ovako drugari, u slučaju da želite da poklonite neki deo ili stvar iz auto sveta nekome na forumu kome to treba ovo je prava tema. Dozvoljeno je tražiti stvari koje vam trebaju jer na taj način možda date ideju davaocu koji bi inače zaboravio da to uopšte i ima.

Komunikaciju za razmenjivanje vršiti isključivo preko PM-a ili telefona ili kako god hoćete samo da nije ovde (da ne zatrpavamo thread), a uspešne "transakcije" je poželjno objaviti javno da se ima uvid u to šta je otišlo, šta ostalo...

Shodno tome dobi narode kažite koliko Vam je srce. :pivo
 

Space

Starosedelac
Urednik
Pa da počnemo :) Evo za početak da obradujem kolege Alfiste. Imam 5 kompleta (u kompletu dva komada) Alfa Romeo bedževa za patosnice, sedišta, presvlake, jakne, dukseve ili jednostavno za predmete na koje može da se ušijete pomenuti bedž.

Slika u prilogu, prečnik 5 ili 6cm.

 

Space

Starosedelac
Urednik
Da ne zaboravim, preuzimanje na NBG-u posle 18h. :) Za detalje oko preuzimanja kuckamo se preko PM-a :)
 

rele

New member
O.K
ja mogu da ponudim zainteresovanima Meguiar's ultimat polish i swirl-x hobi paste u kesicama,imam jos oko 10-ak kesica od obe vrste.
 

Space

Starosedelac
Urednik
Da se ponovim nema šanse drugri da šaljem jer ni jedan dan zbog posla nisam pre 18-19h kuci, slobodno vreme mi je luksuz, shodno tome, ko hoće moze lično ili po nekome da preuzme po dogovoru posle 19h...
 

Viper

Member
Evo da i ja stavim ponesto iz moje kolekcije nepotrebnih stvari. ;)

Antena nikad koriscena, takodje i filter ulja dobijen uz jednu od Alfi a sad za koji italijanski auto odgovara pokusajte saznati sa brojeva koji su na njemu.





Imam ja tu jos svega ali prvo moram razmislim dali ce mi trebati kasnije. :RpS_biggrin:
 

Pranja

New member
Imam cca 400 brojeva Auto Klub časopisa koji mi nisu potrebni, pa ako netko treba-osobno preuzimanje u Sisku.

Za tjedan dva planiram ih nositi u knjižnicu tako da je to rok do kojeg vrijedi ponuda.
 

Shone STI

Moderator
POKLANJAM bateriju za GoPro Hero 2 kameru. Malo koristena stoji i skuplja prasinu.
Prvi koji se javi privatnom porukom dobija bateriju. :D
 
Vrh