Šta ste sve vozili do sad? (vaša bivša vozila)

Space

Starosedelac
Urednik
Milim da je 80% ljudi shvatilo to u fazonu, šta se sve vozio u privatnoj režiji, a ne za kojeg automobila si volan seo...
 

YUgisa

Member
Posedovao sam i posedujem jos uvek samo jedno vozilo i to je Yugo. :RpS_laugh: I nadam se da cu imati mogucnosti da posedujem jos Yugo Cabrio i meni dosta.

A od vozila koje sam uzajmio na voznju su:
Yugo 45
Yugo 55
Yugo 60
Yugo 65
Yugo 1.3EFI
Yugo 1.6
Renault 11 1.4 od caleta
BMW 3 neku verziju sa 160-170ks
Astra G 1.6
Stila 1.9JTD par metara i bilo mi dosta tandrkanja dizela :RpS_laugh:
 

MAD SERB

New member
Lada samara
pezo 405 MI 16
ford focus 1.6
ford fiesta 1.25
ford mondeo 2.0
ford mondeo SW 2.0 tdci
i jos jedno 20ak sigurno ko ce sve da popamti
 

Dougy

New member
Da se i ja malo raspisem :)

Moje prvo auto.
Australijski Holden Commodore 1998 godina 3.8 litara Supercharged



Zatim iz AUS sam se preselio u Dubai i kupio ovo, za ženu crni i sivi za mene. Hond Accord 2.4 benzinac
















Pa mi je bio Accord spor i onda sam kupio ovo. To je isto Holden Commodore iz Australije ali ga u Dubaiju prodaju kao Chevy Lumina. V8 6.0 litara super sport ( Korvetina Mašina)













Prodao ženinog Accorda Arapinu i nije mogao da skine SRB nalepnicu. Bilo mi Extra da vidim arapina na putu slučajno a ovako

 
Poslednja izmena:

Dougy

New member
Pa sam provodio dosta vremena u Engleskoj i vozao ova











Pa sam po Srb vozao ova:











Pa u ES:

 

Joca

Moderator
Dougy... :RpS_drool:

Što kaže Space: 'galerija' ali impresivna... prelepo! :RpS_wub:

ali i onaj put u Dubai, je fascinantan... :menjac:
 

Goran

New member
Bilo je tu svakakvih krseva u mom vlasnistvu.Nikada nisam imao neki skup auto ali sam u svakom momentu imao bar 3 komada.Probacu da se setim nekih.
1.Fiat 127 Sport
2.Ford Taunus 2.0v6 automatik
3.Fiat Tipo 1.9 tds
4.Opel Ascona B 2.0sr
5.Peugeot 405 Mi16
6.Audi 100 GL iz 1972g
7.Toyota Carina 2
8.Toyota Corola 1.3 XL
9.Toyota Starlet 1.3
10.Mitsubishi L300 2.0b
11.Toyota Carina E
12.VW Touran 2.0 Tdi DSG
13.Porsche 944
14.Ford Focus 1.8 tdci
15.Nissan Sunny-vise verzija i modela
16.Nissan Bluebird
17.Subaru Leone 4x4
18.Renault 21
19.BMW 730iA e32
20.BMW e36 M3 Cabrio 3.0 286ks
21.Mercedes W126 s500
Verovatno sam preskocio neki koji sam posedovao kratak period ili mi je ostao nebitan.
 

byMaX

New member
Ako ne računamo kevine i ćaletove automobile koje sam vozio od svoje 7. do 18. kada sam dobio vozačku (najviše oko Bijeljine, tamo su me i panduri znali :)), a tu je bilo svega od Fiće, Tristaća i dvotaktnog Varburga, preko Stojadina, Pežoa 304, 405, 205GTI, Fiat Croma (prethodno nabrojani - ćale) i BMW 318i i Mercedes C SportCoupe (ova dva vozila keva)... PRVI automobil koji sam kupio sam je bio Fiat Bravo, kupe, 2001. godiste (kupljen 2004.) 1.4 16v. Vozio godinu dana, promenio za Fiat Stilo kupe (2002 godiste, kupljen 2005.), 1.9 jtd 115ks. Opet godinu dana kasnije, kupljena Alfa Romeo 156 1.9 jtdm 115 ks ( http://www.arcs.org.rs/forum/viewtopic.php?f=6&t=40608 ), čipovana kod Gumetine na 140 ks (najbolji čip koji sam ikad uradio). Restyling Giuigaro, 2004 godište, kupljena između 2006 i 2007. Godinu dana kasnije, na uslužnu prodaju dobijem nov Audi A4 (2008. godište, prešao 8000 km), 140KS, standardni 2.0 TDI. Vozio ga oko 4-5 meseci, tokom leta. Jako čudno, svi te gledaju kao da si mafija, pogotovo ako staviš naočare, a moraš, kad je leto :). Na njemu zaradim nekih 5000e (najbolja prodaja u životu, bio je 17.000 prema meni, prodao ga za 21.800 :)). Tako sam imao mogućnosti da odmah tokom sledeće godine uzmem Alfu 159 2.4 jtdm ( http://www.arcs.org.rs/forum/viewtopic.php?f=6&t=46402 ) - Čekalo se oko pola godine da se proda Alfa 156 2004 - koja je bila ubedljivo najskuplja na oglasu - sa 10000 sam skinuo na 9400 evra (!!!) i prodata je verovali ili ne na 9200 evra. Na kraju, Alfu sam vozio tri i po godine i menjao je tek nakon što sam prešao, ne smem ni sam da kažem koliko - oko 120-130. hiljada... Nakon toga uzeta restyling 159-tka i to opet 2.4 ( http://www.arcs.org.rs/forum/viewtopic.php?f=6&t=53620 ) , tako da sam 800-900 evra registraciju platio ukupno 5 puta ovoj državi :D. Poslednja Alfa je vožena godinu dana.

Sad sam vlasnik na kratko bio neke Insignie, pa sam je menjao za C2 i Fiestu, uzeo sam da vozim neku Ibizu 2011. godiste, a Fiestu menjam za Astru... Glupo je da smaram sa tim stvarima ovde :D. Sve je to ultra-privremeno.
 
Poslednja izmena od urednika:

Avijon

New member
Uf, nikada nisam imao svoj automobil ali imam prilicno srece valjda pa mi padaju fine masine pod dupe. Sto rece neko gore, evo u poslednjih par meseci sta je preslo preko 1000km:
Bmw 525d Touring, 530d Touring, 760iL, X6 4.0 Performance Pack, M6 Cabrio.
Merc S350 (novi model), G63 AMG,
Smart fortwo cabrio (presao 1.800km za 4 dana, iznenadio sam se udobnoscu :-D)
Range rover sport (prethodni), vogue (novi)
458 spyder i gallardo lp560 ne racunam, njima sam samo testirao ubrzanja i topspeed :-D
 

Djole_Alfa

New member
renault

Znaci Spacemaster sve pohvale za megana.Da ga ja posedujem bas bi tako izgledao.Prelep auto:veseli::veseli:Moj izbor kola je bio,pa mogu slobodno reci tiha jeza.
1- auto Zastava 128-posedovala je i akvarijum u sebi.Samo su jos ribice falile
2-auto jugo fiat uno turbo motor.E on je vec druga prica i sluzio me 3 godine.Odlican autic a zvrk
3-auto Opel Kadet Suza 1.3 plin.Limarija bila propast ali me nigde ostavila nije.Nikada.Iako je kradena bila povratio sam je.A odmah zatim prodao
4-Golf 2 GTI Benzin.1.8.Bez reci.Auto perfektan.2 godine u mom vlasnistvu.
5-Citroen Xm solidan auto al bombe zahtevale mnogo brige,pa sam ga brzo prodao.2 meseca u mom vlasnistvu.
6-Bmw 520i.Odlican auto dok mi motor nije prokuvao ispred stana.Prelelp auto al preterano osetljiv.Lose podnosi plin.
7-Daewoo Espero.totalni promasaj.Na autu je sve bilo odjednom crklo.Centrala od plina,grejanje itd i jos da bude gore prekucavan sasija.2 nedelje u mom vlasnistvu.
8-Alfa Romeo 164 SUPERKA.Auto je perfektan.Prava ladja,bez jedne reci.Izdrzljiv auto.Uvek bih ga kupio.
9-Auto koji sad vozim jeste Ford Mondeo GBS full oprema 1.6.benzin.Skoro ga uzeo pa cu da vidim kako ce da me sluzi.Za sad toliko..
 
Poslednja izmena:
Vrh