Sta citate?

YUgisa

Member
Citam forume sa tematikom automobila :RpS_laugh: Nekad sam citao Sat Plus novinu ali sam prestao posto su za mene spale na: Zameramo preglednost nazad zbog sirokih zadnjih stubova, najzanimljiviji motor u ponudi koji smo testirali je dizel..., NAVAK, pitali smo pandure ovo i ono u vezi novog zakona o saobracaju i oni su izjavili kako je sve super za gradjane...

Space

Starosedelac
Urednik
AUTO REPUBLIKA za početak tu se nađe sve što mi treba, a ono što nema gledam da i sam postavim opet ovde :)

Ja sam više posvećen online izvoru informacija, na žalost magazine iz xy razloga više ne kupujem.
Preko mobilnog telefona i tableta, uz sve čari androdia - LINK
Što se tiče linkova sa neta uhh poveća je lista, koja se kreće od domaćih (samo vesti - testove ne pratim) pa sve do nekih uk medija.

elas

New member
Sem par foruma nista vise ne kupujem,bas ponekad ako mi se naslov ucini zanimljivim onda i uzmen nesto tipa Sat plus i Auto bild.

ARMNE

New member
Pored raznih foruma,redovno uzimam Top Speed,Auto bild,Auto magazin,Sat plus,Velike tockove,Auto klub + par nekih iz CG.

Aca BG

New member
Forume, online sve sto se tice automobilizma i ponekad kupim Auto bild. Ranije sam dosta casopisa kupovao, ali net je konza!!

Koliko sam imao casopisa, iz njih sam isekao tonu slika i sve nalepio na zid. E to je bio prizor :igranje

Vrh