Renault Megane II 1.6 16V RS replika

krckoZG

New member
Pozdrav,

Nakon sto sam prodao svoj prvi projekt


kupio sam 2010. megana, nije imao na sebi apsolutno nikakvih dorada, i trebao je takav ostati :)


No vrag mi nije dao mira pa sam pomalo poceo radit na autu, prvo sam promjenio felge i neke sitne detalje poput krom kvaka i tako to


zatim su nabavljeni devil eyes farovi i stavljeni xenoni




onda se pojavila ideja o zmigavcima u retrovizorima pa je i to napravljeno






i onda je sve otislo kvragu i pocelo se lagano preslagivat auto da bude RS replika













pa su zatamljena stakla


i nekidan je pala i crna folija na krovu :)


Auto je trenutno na -50 mm federima, ceka se ugradnja koni amortizera sa podesavanjem tvrdoce, felge su OZ superturismo GT matt black 17",
a gume su RS-ovske 225/45/17, branici su original RS kao i spojler, u unutrasnjosti je stavljen 2 din Panasonic i original sredisnji naslon za ruku.

Daljnja ulaganja ce ici u smjeru uređivanja unutrašnjosti, no otom potom.....
 
Poslednja izmena:

Space

Starosedelac
Urednik
Lepo sređen Megiša, spolja je teško reći da li se radi o RS-u ili ne. :) Svaka čast na trudu, završio si na našoj FB stranici.
 

krckoZG

New member
Fale jos grillovi na prednjem braniku od RS-a, novi originalni su skupi su pas (cca 250EUR) , a polovne je teško naci :(
no naletice kad tad :), thnx za FB i pohvale
 

gruigor

Moderator
Svaka čast imaš dobar ukus, megi je ko bombonica :igranje
Samo polako, naj slađe je kad poslije određenog vremena pogledaš šta si radio i kakav je auto bio prije i onda ti bude drago i zavoliš auto još više :RpS_rolleyes:
 

krckoZG

New member
Hvala, hvala, bit ce jos bolji s vremenom,

nebi aftermarket grillove stavljao, samo originalne da bude 100% replika
ma naletit ce vec kad tad








 

Space

Starosedelac
Urednik
Ako se plašiš kvaliteta grilova, u većini slučajeva aftermaket za ovakve delove budu i kvalitetniji... Renault je poznat po udaranju po ušima kada su originalni delovi u pitanju.
 

boriss80

New member
da sam je video na putu uopste ne bih ni pretpostavio da nije RS, u svakom slucaju extra megisa, sve pohvale na ulozenom trudu
 

SikterBre

New member
Odličan je, svaka čast :RpS_thumbup: Ali nekako auto sam po sebi traži još veće felne, i ako su 18tice na njemu ;)
 

krckoZG

New member
Hvala, hvala na pohvalama

jako sam se dvoumio izmedju 17" i 18" i prevagnula je 17" zbog lakšeg upisivanja velicine guma u prometnu,
a i cijena guma je itekako imala ulogu :), iako znam da bi mu 18" jos bolje stajalo
 

krckoZG

New member
Je kod nas ti je to tako, i poprilicno za..bavaju ljude glede toga kako na tehničkom tako i na cesti :(
 
Vrh