Renault Megane 2 1.5 dCi

Aca BG

New member
Drugari resio i ja da poboljsam prosek francuzima na forumu.

Megiša je 2005. godiste, 1.5 dCi sa 101 KS. Kod mene je od 2008. i do sada je presao 144 000 km.

Oprema je Confort Expression, meni dovoljna. Da ne nabrajam.

Autom sam generalno zadovoljan, dobro me sluzi. Do sada samo dva vanredna kvara, pukla remenica alternatora i crkao kompresor klime.

Sta je sve do sada preziveo, dobro da je u jednom komadu. Imao dva manja cukanja za ovih 5 godina. Bice valjda "vremena" da se lepo sredi.

Slede slike. Svaki komentar dobrodosao, kao i pitanja.

 

gruigor

Moderator
Sram te bilo tek se sad sjetio da nam ljepotana predstaviš :RpS_sleep:

Odličan meggy pogotovo ovako sa zatamnjenim zadnjim prozorima :slike:
 

Aca BG

New member
Evo mene sa malim zakasnjenjem, na meganu se kotrljaju alu 16ice, ali nijednu sliku postavio nisam.

Pre neki vikend smo se kupali detaljno, ja sam se istopio a on prolepsao.



I uziva u hladu na parkingu.



I jedna nocna

 

Aca BG

New member
Da dignemo temu iz mrtvih.

Kilometraza: 148 000 km.

Megan bio u servisu, uradjen mali servis, zamenjeni diskovi zadnji i plocice, zamenjen kraj spone.

U zadnje vreme je pistao ko belsav, mislio sam da vozim Alfu :RpS_biggrin:

Sad sam miran do velikog servisa.

Pored toga, ceka se da stigne automobil koji ce da vozi cale, jer je svog matorca prodao.
 

Space

Starosedelac
Urednik
U svojoj temi mu je sve dozvoljeno :D No bilo kako bilo lepo je čuti da se radi na tretmnima održavana, i da Megiša ima ljubavi tek toliko koliko mu je potrebno.
 

Aca BG

New member
Genca tebra vidis da je tema jako citana, moram zbog publike malo da zacinim. Sve vise gotivim Alfe, samo da se zna. Ja to iz simpatisanja napisao. [emoji6]

A megisa se pomerio posle dugo vremena sa mrtve tacke, bio he zapostavljen zbog nekih drugih problema.
 
Vrh