Renault Clio RS 197

taNok

New member
Da predstavim novog ljubimca :)
Posle 3 god voznje 0.9 clia 4ke je dosao red na "malo" brzi auto :D
2007 god Clio 2.0 16v 197ks
Odlicno odrzavan mehanicki i estetski. Kupljen danas tako da i nisam pun utisaka ali za sad sam odusevljen, ozbiljan gradski zvrk *:f1:




 

dropac88

Moderator
Odlican.. i odlicna firma za detailing, nedavno sam ih skontao na fejsu , nisam znao da se Chemical Guys prosirio do Srbije =)

Planiras li sta raditi na njemu?
 

taNok

New member
Šta bi na kraju sa kolima. Jesi radio nešto na kolima?
Po redosledu desavanja:

Pirke custom zadnji lonac, skinut srednji lonac



Philips d1s xenon sijalice

Uradjen mali servis, svi filteri i castrol 10w60



-Malo grublji susret sa povecom rupom, nabio pritisak i Nokian star 10 god koj je bio na autu popustio na zidu, stavljene sve 4 nove Dunlop SportMax rt2 215/45 r17



-Odvozan prvi track day, Navak staza u organizaciji Bud3.net ekipe. Vreme nekima uzas nekima zanimljivo, kisa prsti na sve strane...




-Odvozan drugi track day, mesec dana kasnije kisa stala sat vremena pred pocetak i lepo iznenadjenje sunce i 30 stepeni :D







-Skinut katalizator = kokiceeeeeee :D

-Novi tockovi, malo za promenu od (meni ruznih) fabrickih. Radi se o Volvo Tethys 17" 7.5j et49, lep tocak i mnogo izbaceniji od fabrickog
Po meni 50x lepse.. Usput, napred stavljene nove Sava Intensa UHP2

-Zamenjene opruge, nizi za oko 3cm. Taman tvrdji i stabilniji

-Buda ustelovao trap, sad je sve pod konac :D

-ATE plocice. Izmislile kocenje za Brembo

-Ofarbana kljesta u zuto (sivo nije IN)

-Ofarbane prednje maskice i zadnji difuzor u mat crno

-Stavljen prednji lip od Fiat 500l

-RAVE LAND fufer da muzika ne zvuci kao gramofon

-Remap sa izmerenih 183 na 202ks, *i sa 198nm na 208.. Nije jos gotova mapa, treba jos malo da se cacka ali auto je poleteo :)




 

taNok

New member
- Odvozan 3. track day. Do sad najbolje vreme na stazi, dobri uslovi auto se pokazao odlicno ali ima jos dosta mesta za rad :)





 
Poslednja izmena:
Vrh