Renault Clio MK4 0.9 TCe

taNok

New member
Ova moja ciganija urla i ove celave plasticne gume.. dodje mi da ga zapalim :D

Salim se volim ga vise od svega samo da je malo jaci, smorio me....
 

Space

Starosedelac
Urednik
JBG ako nećeš da ga prodaješ uskoro, čipni ga, imaš jedan dobar preduslov, a to je izduv. Ja bih samo još usis, tj. filter za vazduh promenio, i pravac Smederevo :) nešto ovako.

 

taNok

New member
@space da cipujem necu jer jos nisam izgubio garanciju, a i da cipujem iso bi u Nova Speed
@rallye konjoglavi, znas da mi je Dacija prva ljubav i da je nikad prevoleti necu :D
 
kad su motori indeticni i mala je razlika mala je verovatnoca da ce neko da se cima da ti bas proverava sve da vidi jel je on taj ili je ubacen drugi kod mene je npr stranac sa mojom plocicom itd sve po psu i nema sanse da se izvali jer su isti sve je isto i sama oznaka motora f3p za 1.8 za 2.0 je f3r i sad da bi on to primetio mora da gleda na bloku de pise dal je il nije i tako da se zavlaci itd... mnogi furaju bmw 2.0a unutra 2.5 2.8 itd :)) tanok koliko taj clio ima konja ?
 

Rapture

New member
Pa da problem je što je već 2.0 šestak i vidi se razlika odma, 1.8 mi se ne isplati. Kolega sa Celicom ima 4A-GE a u papirima 4A-FE i nikad problema, jer su skoro identični na oko, oba I4 1.6, jedina razlika je 20ks više.
 
Vrh