Renault Clio MK4 0.9 TCe

Rapture

New member
Ljuto izgleda. Ideja jedna, što ne nabaviš nekakav kromirani nastavak i staviš na straight pipe, čut će se isto a izgledat će puno bolje.

taNok

New member
imam vec neki sa buvljaka odvratni, cekam neke pare da ulete pa da se pravi kod pirketa kako ja zelim :)
nego se ne vidi jer me auto ekstremno prvljav pa ne sija :D

Space

Starosedelac
Urednik
To kad preteras sa brzinom da plavci lakse vide registarski broj :D salim se. Lepo je ispalo ;)

taNok

New member
@marko stavio sam iz sprdnje, da vidim dal ce neko da zove da ponudi neku sexy zamenu
@konjoglavi ti prodajes 34ku za 5 soma tako da cuti.. :D

taNok

New member
Na auto su stavljene nove BFGoodrich gForce zimske gume 195 55 16 na fabrickim felnama

i zanima me vase misljenje i predlozi o novoj nalepnici
Sta mislite o ovako necemu:

taNok

New member
kad i ja uradim RS look :) salim se, mozemo, cekaj da se stave felne i spusti auto (sto je uskoro) :)

M_M

Active member
Jesi li proverio kako zaista bacaju svetlost - baci ih ka nekom zidu u mraku sa 20-tak metara daljine...

Jako puno vozača u Srbiji naknadno montira ksenone u reflektorske farove ne shvatajući da time sebi i drugima ugrožava bezbednost jer zaslepljuje vozače koji dolaze u susret usred velikog rasejavanja svetlosti reflektorskih farova van željene zone osvatljavanja. Zato i jesu izmišljeni projekcioni - nikad niti jedan jedini fabrički ugrađeni ksenon nije u reflektorskim farovima, već isključivo u projektorskim iz već navedenog razloga.

Evo primera

Poslednja izmena:
Vrh