Renault Clio IV 0.9 Tce

gruigor

Moderator
U svom voznom parku imam Renault Fluens 1.6 16V koji je manje bitan i Clio IV 0.9 Tce koji je prije pola godine kupljen nov u salonu u Banja Luci.
Od opreme ima Dinamik paket + paket City (el preklapanje retrovizora i el. otvaranje zadnjih stakala)
+ parking senzori + kartografija evrope
+ naslon za ruke sprijeda

Pod dinamik paketom dolazi ABS ASR ESP, automatsko paljenje žmigavaca pri naglom kočenju, jedna nova korisna stvarčica hill start asist (zadržava kočnice aktivne 3 sekunde nakon puštanja papučice na uzbrdici) Automatski klima uređaj, Hands free karticu, Multimedijalni sistem media nav sa usb-blutut i aux priključkom, maglenke, inpulsno otvaranje vozačevog prozora, senzor za kišu, dan-noć, eco mod način vožnje, sistem bass reflex za ozvučenje, koji i više nego dobro radi i još mnogo sitnica...

Do sada sam s njim prešao 3100 kilometara i prezadovoljan sam, za svoju kubikažu ne da ide nego leti :cool:

Evo i par sličica











 
Poslednja izmena:

Life_racer

Car lover
Odlična mala zujalica, još kad je auto nov, satisfakciji nema kraja. Realno ja ne bih ništa dirao, sem mozda felni ;)
 

Bogisha

New member
Sjajno, šta drugo reći. :) Čuvaj ga, i da pređeš punoo kilometara s njim, u zdravlju i veselju!
 

gruigor

Moderator
Vidi ga i kolega Aca BG svratio :)

Hvala za komentare auto će možda dobiti crnu foliju na krov, led osvjetljenje i neke sedamneske kao na kliu 4 GT i to je to za ubuduće :cool:
 

vava

New member
Definitivo moj sljedeci clio :)
Savrseno su ga slozili,jedino mi se ne svidja znak od renaulta tako velik :(.
 

gruigor

Moderator
Nekidan sam nabavio držač za telefon za auto, i večeras se sjetim nečeg zanimljivog, reko da vidim može li se pustiti zvuk od filma sa telefona na zvučnike u autu :doh:
Povežem preko blututa telefon, pustim film kad ono radi, znači ugođaj bolji nego u kinu (samo mi platno nešto malo :p )
Na semaforu stao a prozori bili malo otškrinuti, pa kako je bio fast and furious pušten i kad je krenula škripa narod samo bježi :RpS_scared:
Ja prezadovoljan, ali ne treba voziti tako (samo se ponekad glupirati)

Inače klio prešao 3500 i sve mi je draži :RpS_w00t:
 

Joca

Moderator
Igoreee! Brate, kako mi izmakao tvoj auto...


Fantastičan ti je auto, da predješ puno km...


:pivo
 

Space

Starosedelac
Urednik
Biće zanimljivo kad se Igor baci na posao, novi Klio je po prirodi dizajna izuzetno lep auto, ne treba mu mnogo da bi se izdvojio iz mase. :slikar:
 

gruigor

Moderator
Hvala vam, eto da prijavim ubacio sam malo led osvjetljenje umjesto standardnih w5w ubodnih sijalica i odma je bio woooow izgled, kad ufotkam koju sličicu nabaciću :)
Sad gledao listu opreme na renoovom sajtu pa se sjetio da ne ganjaju svi renoe i ne znaju kakvu opremu ima koji paket, pa evo da stavim link brošurice sa renoovog sajta u BiH Link

Što se tiče čeprkanja i promjena imam puno planova ali vidjeću da li će se na njemu raditi ili će planovi čekati neki drugi autić :RpS_sad:
 
Poslednja izmena:

MAD SERB

New member
dobar ti auto,sve na svom mestu mozda da mu malo zatamnis stakla i dobice jos malo na i ovako vec lepom izgledu
 

gruigor

Moderator
Joj nemoj mi na muku, bio sam već odlučio zatamnjivati ne da bi mu sjela zatamnjena stakla, al kod nas se nesmiju lijepiti folije, samo ako je fabrički tako došao, a neda mi se s njima raspravljati i plaćati kazne nizašta :RpS_sad:
 

MAD SERB

New member
sto onda ne nadjes nekog da ti malo tonira stakla negde sam procitao o tome da se vrsi jonizacija i tako toniraju (zatamnjuju) ali da me ubijes ako mogu da se setim,ako nadjem javicu ti, jeste skuplje od folija ali je kao fabricko
 
Poslednja izmena:

Click

New member
Lep ti je CLio. Taj motor ume da iznenadi, probao sam ga u Cliu IV grandtour i sasvim solidno cupa...
 

gruigor

Moderator
I o tome sam razmišljao ali ipak neka ga sad ovakvog, a za u buduće kad naiđe kakva inspiracija pa čeprkat ponešto :sly:

@click hvala, motor ne da je zivahan i niko mi još ne vjeruje da ima 899 kubika

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Vrh