Renault Clio IV 0.9 Tce

gruigor

Moderator
@joco ne bi ni ja skidao da mogu zašarafiti :p
@Miloše Nije spuštan samo prislonjen točak pošto sam sve sastavio, rastavio i onda se sjetio da nisam fotkao :(
A et nisam siguran al negdje 7.0 J
Inače ovo su fluensove 17ke

Poslednja izmena:

gruigor

Moderator
Kod klia 4×100 a fluensa 5×114,3 rupe za šarafe
Imam jedan ili 2 modela feluga na umu i vjerovatno će na proljeće na klia :)

Milos CTS

Moderator
baš broj rupa da smanji je teško

@Space koliko ti JOTA ima telefon ?

Jel toliko teško umesto J napisati " :p

Rapture

New member
Adapteri sa 4 šarafa na 5 su normalna stvar, ako baš hoćeš od fluensa felge mislim da nisu skupi, 50-60e.

gruigor

Moderator
Ma neću to da radim
A i ovo su od mog fluensa feluge tako da onda ne bi imao šta na njega staviti :p
A vidio sam od captura 17ke fabričke da mu opasno stoje tako da su na listi za montažu :D

gruigor

Moderator
Da malo osvježimo temu...

Klio prešao 27000, bez ikakvih problema. Ko ga vozi izdržava i ponaša se odlično.
Kad se normalno vozi ne troši ništa, potrošnja kombinovane vožnje grad-otvoreno je sad skoro 7 litara uz malo življu vožnju.

I da od svih planova sam odustao, samo svakodnevna vožnja a modifikacije čekaju neku drugu mašinu :pranje:

Evo koja sličica...

Space

Starosedelac
Urednik
Igorice znam koja je prica, ali kad god vidim tvog Klija u glavi mi 18" OZ SL gun metal ili crne boje. :D

gruigor

Moderator
E moj Markane viđam ga ja u svakakvim kombinacijama ali je i ovako previše krut i svaka rupa se osjeti na 16kama 195 55 u odnosu na fluensa koji ima 17ke i 205 45

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

gruigor

Moderator
Ajde da se malo prijavim...

Ništa se posebno ne dešava sa klindžom, samo se vozamo, prešao je nekih 34 i kusur hiljada pa uprkos kiši i aprilskom snijegu danas stavljene ljetne gume.
Moralo se malo ponoviti, stavljene originalne 17-ke Drenalic i 205-45/R17 gumice.
Auto sada bar meni predobro izgleda, ali po meni fale mu malo zatamnjeni zadnji prozori...

Evo kako to uživo izgleda

Vrh