Renault Clio IV 0.9 Tce

M_M

Active member
Sigurno su isprojektovali dovoljno dobro da barem 95% vozila bez većih problema izdrži garantni rok i barem 100-150.000km, tako da ne brini. Ali realno, mislim će za njih 500.000km biti misaona imenica i da niti jedan jedini to doživeti neće...

gruigor

Moderator
Idemo prva primjedba za klia...
One hromirane lajsne na vratima su ustvari presvučene hrom foliom koja se počela odljepljivati i to sa svih četvoro vrata, otišao u servis prijavio problem, i zamjenjene u garaciji.
Kažu da je bilo promjedbi na lajsne sa prednjeg branika i da sam ja prvi za ove sa vrata i naravno odma su me zezali da ga manje perem i glanjcam :vicevi

taNok

New member
na dan kad sam uzimao mog klicu, inace stari mk3 RS mi je nekako brutalniji od 4ke.. a i ima 3 pedale ;)

gruigor

Moderator
Moj i ovaj žuti su zajedno na kamionu došli u julu prošle godine :RpS_wub:

A u garaži stoji 3 RS Akrapovič verzija, ledi...

A20DTH

New member
Grujicu druga slika je posebno dobra jer se uz sve cari enterijera Clia vidi i jedna clanica gamme mog tabora:prijatelj:

gruigor

Moderator
HAHAHA vidi se drugaricina astrica :RpS_sneaky:
Moraću to isjeckati :p

Nego :pranje: je palo danas, ali sam previše hodao i šmekao po gradu tako da sad mogu i na spavanje

A20DTH

New member
Nista ne sjeckati, nego i drugaricu dodati u kadar.:RpS_laugh: Samo kupaj:RpS_thumbup: vrijeme je idealno a mene ceka registracija. Od juce sam nevazeci:RpS_scared:

gruigor

Moderator
Šta ti je kad dan fino krene, jutros padala kiša oko 12 sunce, ja u praonu operem klia, odem naspem čorbe, svratim do reno salona da uzmem patosnice za fluensa kad neko s leđa đes ti men...
Imam šta i vidjet došao i kolega po patosnice za tvingaju RS i lagano smo ga morali otići smiriti malo na auto put i baciti koju slidžu :igranje

Vrh