RacingCube platforma za simulacije

Space

Starosedelac
Urednik
2500 dolara, tri dobra monitora jos 2000 dolara, dobar komp 700 dolara, dobar volan sa pedalana 600 dolara. Sve ulupno 5800 dolara :)
 

dropac88

Moderator
Za tri ekrana treba malo vise od 700 za PC da gura igru kako treba i da ima stabilan framerate.
Projekt deluje zanimljivo jedino zbog nacina na koji stvara bocne sile vidim da ce trebati poveca soba za rig.
Ali ako uporedimo cene drugih proizvodjaca - za moj R1 rig platforma za G sile kosta do 14.000 evra u zavisnosti da li je na 3 ili 4 tacke oslanjanja i sama platforma tezi 140kg (!!!!!!) stim da podrzava tri televizora do po 52 incha,sediste i pedale elektronski podesive ali realno kome trebaju sve te sitnice
Ako ovo zazivi lako je moguce da cu ga probati.
Danas smo mom starom za rodjendan narucili slican setup kao moj : RSeat RS1, Thrustmaster T500RS Pedale i volan i Thrustmaster Ferrari F1 Add on. slike slede kad sve stigne sredinom sledeceg meseca .

@Space igras Project Cars na PS4? da se barem nas dvoje nadjemo na stazi kad se vec niko ne javlja
 

Space

Starosedelac
Urednik
Ne igram sad. Igrao sam na ROG mobilcu, ali sad iskreno ne mogu da uhvatim vreme. Ako se javi jos neko, mogli smo :)
 
Vrh