Pug 206 DjiTiAj

dusan92

New member
Da malo osvezim temu posle nekog vremena.
neko vreme se prikupljao novac da bi se sve dovelo na zavidan nivo.

-NGK svecice
-Total Quarz 9000 ulje 5w40
-Filter benzina Valeo
-Filter ulja Valeo
-ociscen usis
-ociscen map senzor

Auto danas cipovan kod BOBO-a,ujedno i meren pre i posle.

Utisak pozitivan, merenje auta pre cipa nas je sve jako pozitivno iznenadilo,a ja sam se zbunio :D

STAY TUNED,imam nove fix ideje :wub

Space

Starosedelac
Urednik
Slabo ti se nešto vidi ova slika. Daj napiši šta je izmereno pre i šta posle, kako se auto ponaša?

Aleksaa

New member
Auto poznajem fenomenalno, jer si ga kupio od mog dobrog drugara. 😁 Zbog tih modifikacija koje su uradjene ( drugar ga je kupio takvog) je i on verovao da ima vise od fabrickih 136ks sto se sad pokazalo kao istinito. Auto je fenomenalno ocuvan, mazen i pazen tako da brige nemaš. Nikada nije bio preterano "stiskan u patos", naravno malo jeste. 😁

dusan92

New member
Kad sam uzimao auto obavesten je da ce biti u pravim rukama i dalje :) dobio je par sitnica i pokazao snagu pre remapa od 154 konja na opste iznanadjenje svih nas,cak su i Sale i Uros bili jako iznenadjeni.
Inace utisak u voznji posle remapa je daleko prijatniji,na manjem gasu se vozi auto,pri medjuobilazenju lakse reaguje,a obrtaji su resili problem fabrickog menjaca,tako da sam ja prezadovoljan :)

Aleksaa

New member
Drago mi je da je završio u pravim rukama. 👍 Auto je bio "ubica" i dok je bio kod Pedje.😁Verujem da je sada jos bolji, nije bitna konjaža( za svoju težinu ih ima i previše) nego sama mapa koja je sigurno bolja od fabričke. 🍻😁😁

bokinbg

New member
Super vozilica, isto sam vozio pre i posle mapiranja, auto je skroz drugaciji. Ajde u prvoj i drugoj, malo sta moze da se oseti, ali posle kad se usalta treca pa onda i cetvrta ogromna razlika. Uglavnom svaka preporuka za ljude iz Bobo Sporta.

Wulle

New member
Prelep auto, par puta sam ga muski odmerio kod intera :D Ujedno sam ga i video uzivo kako "ide" (citaj:leti) kada si se potezao sa nekom crnom 206com :D

dusan92

New member
Hvala! Crni je u vlasnistvu momka koji je napisao post tik pre tebe :)
zanimala nas je razlika izmedju 1.6 i 2.0,a jedini nacin je bilo isprobati :)

dusan92

New member
Stize update :)

-Zamenjena poluga menjaca,stara pukla pa sam ostao bez brzina.
-Porucena nova sipka menjaca sa sve onom jabucicom dole...
-Skinute maglenke sa auta, zatamnjivanje u toku.
par slicica

skinute sa auta

otvorene u rerni, 10 minuta na 150stepeni i pomoc srafcigera

staklo

spremne za farbanje sprejem za zatamnjivanje stopaljki,da bi ostala refleksija

ofarbane

Ostalo jos veceras da se zatvore i predihtuju i nadam se sutra vec na autu :)

Vrh