Polovnjak za do 3500evra

Space

Starosedelac
Urednik
Drugari, došlo je vreme i da se supruga ponovi :) Naime treba mi automobil za suprugu sa dole navedenom specifikacijom:

- maili potrošač
- mala registracija
- da ima 4/5 vrata i mogućnost implementacije sedišta za Bebu od godinu dana
- da ne služi samo za grad, nego da po nekad posluži za 200-300km kratko putovanje
- da je pouzdan

Dajte predloge, mogu i konkretni linkovi iz oglasa:)
 
Zašto ne bi mogao da se nađe? Prodaju se već od 2500 evra znači 3500 je neka normalna cifra za najstarije modele u odličnom stanju. Postoje 2 dizelaša 1.3 sa 75 i 90 KS, ovaj od 90 KS ima plivajući, zato biraj ovaj slabiji, razlika njoj neće biti bitna, a ni za grad. Multijet su dokazani motori, tu nemaš brige.
 

MAD SERB

New member
i ja sam za grande punto 1.3 mjet 75hp, ne sa 90hp, mali potrosac, fino ide, sve u svemu odlican za zenu
 

Space

Starosedelac
Urednik
Zašto ne bi mogao da se nađe? Prodaju se već od 2500 evra znači 3500 je neka normalna cifra za najstarije modele u odličnom stanju. Postoje 2 dizelaša 1.3 sa 75 i 90 KS, ovaj od 90 KS ima plivajući, zato biraj ovaj slabiji, razlika njoj neće biti bitna, a ni za grad. Multijet su dokazani motori, tu nemaš brige.
Ili mi je nesto ili sam samo ja nasao 2 sa oko 200 000 na satu...
 
Pa i ovi na kojima piše 130 000 ti imaju 230 000, to valjda znaš da je za dizelaše normalno da gaze 50000 godišnje. Ako je u pitanju manja godišnja kilometraža neka pogleda i benzinca 1.2 oni su jeftiniji i još jednostavniji za održavanje. Sačekaj i prati, pojavljuju se novi primerci svaki dan. Imaš i ovaj:

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7412344/fiat-grande-punto-19-mjet-emotion

bar je prodavac poznat sa auto foruma dule021. Jeste da nije 1.3 ali je zato 1.9 :D Cenjkaj se, daće ga verovatno za 3500.
 
Poslednja izmena:

Space

Starosedelac
Urednik
Nista imam fore do 15jan da joj uzmem mašinu, da mogu ko čovek da se vratim na TT-a :D
 

M_M

Active member
Focus 2 1.8 TDCi je opasno dobar i jeftin auto, većina ne zna to, ali nije za ovu priliku jer se traži manji auto.
Nigde nije rekao da traži manji auto, već
- maili potrošač
- mala registracija
- da ima 4/5 vrata i mogućnost implementacije sedišta za Bebu od godinu dana
- da ne služi samo za grad, nego da po nekad posluži za 200-300km kratko putovanje
- da je pouzdan

Po meni manje više sve Focus ispunjava. Jeste malko gabaritniji, ipak je C klasa ali zato nudi veći prostor, komfor i bezbednost...
 
Ja sam uvek pre za Focusa nego za Grandea, ali u pitanju je zena i razumem potrebu za manjim autom ako treba da se uglavnom vozi po gradu
 

Bora

New member
Ako je za zenu uzmi polo 1.9 tdi,jeftino za odrzavanje,malo za parkiranje,ne trosi puno,a moze i iz grada da izadje sa njim,takodje kad dodje do prodaje bolje je od fijata ili forda.:RpS_wink:
 

matori

New member
Toyota Yaris 1.0 ili 1.3 definitivno! Ako ganjaš dizela onda Ford Fusion 1.4. Moje mišljenje je da bolji auti za ženu ne postoje, a i uopšte su se pokazali nepoderivi i zahvalni. Mala registracija, mali potrošači, mesta imaju, udobni i za dužu vožnju, jako upravljivi ...
 
Vrh