Photo kontejner

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Biohazard

Banned
Ovaj BMW nije redak uopste i vidjam ga cesto .
Sto se mene tice Avijon , meni ne smeta da postavljas slike sa mnom :) .
P.S. Ako nadjes tvoju kolekciju , mozes ovde postavljati slobodno :D !!

Avijon

New member
Da, al ta tema je sa "nasih" ulica, gde ja ne pronalazim ovako retke automobile tako da nisam bio siguran da b toj fotografiji tamo bilo mesto...
A ovaj BMW je, za sad, jos uvek redak...

gruigor

Moderator
@Avijon Ako si ih ti slikao onda su sa naših ulica, tj. tamo gdje ti živiš, tema i jeste namjenjena za rijetke automobile koje su članovi foruma upratili negdje na ulici pa ih uslikali, slobodno rijetke tamo postavljaj, a ako nađeš neki interesantan a nije toliko rijedak onda se biohazard neće ljutiti da ovde postaviš :pivo

Biohazard

Banned
Ja idem redom i slikam svaki auto . Sad da li je isti model ili ne , to me nije briga jer je svaki drugaciji :p

Biohazard

Banned
Dobro tebi mozda nema smisla rapture :p . Bez uvrede, ne moras posecivati temu samo da bih to komentarisao , vec je prosto obidji ako ti se ne svidja

Jedan od mojih omiljenih :3

^.^

=)

Poslednja izmena:

gruigor

Moderator
Ajd kad već stavljaš slike potrudi se malo pa napiši koji model, od koje do koje godine se proizvodio, prelistaj malo po temi i nemoj iste slike stavljati :mad:
Ako si već otvorio temu nek liči na nešto, šta bi ti rekao da ja sad uzmem i slikam aute ovde kod mene po parkingu i stavim ih onako uozbilji se malo, nisi 5 osnovne već koliko vidim srednju privodiš kraju

Npr. ovako

Renault Clio IV ph1 2012-...

ili

Passat CC 2009-2012

:palcevi

Biohazard

Banned
Onda ti je verovatno i poznato da sa onzakama nemam blage beze ? A o godinama prozivodnje modela TEK nemam blage veze , sto sam visestruko puto rekao :RpS_confused:
Ja ne bih imao nista protiv da ti postavljas slike sa parkinga i ne vidim uopste sta je tu lose . Mozda se ponasam kao da sam 5. osnovne ali eto takav sam i nemam nameru da se menjam . Ako ces iskreno , ti si prvi koji ulaze zalbu na moje ponasanje , ali nisam rodjen da ugodim svakom .
Evo uslisicu ti zelju i prestati da postavljam slike posto tema ne lici ni nasta .:slikar:

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh