Photo kontejner

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Biohazard

Banned
Evo ja da postavim i na ovom forumu temu koju sam napravio na svim domacim i stranim forumima ciji sam clan .
Hobi mi je slikanje automobila i volim da se setam naokolo i slikam razne modele koji mi zapadnu u oko iz najrazlicitijih mogucih uglova .
Do sada mi se ova tema pokazala uspesnom na forumima gde ima dosta clanova , a mnogi koji takodje vole slikati su delili i njihove fotografije . Ako bilo ko ima sta da podeli , slobodno neka postavi :D . Jedino je kvaka to sto ovde nema mesta slikama sa google-a .
Nadam se da necu biti jedini koji ovde postavlja nesto ahaha :RpS_laugh:. Konacno , poenta ove teme jeste jos jedan vid druzenja :) .
P.S. Ako ovde nadjete svoj auto vi iz Beograda , nemojte da se iscudjavate . Ima mene posvuda , od Bezanijske Kose , do Petlovog brda :RpS_lol: !

Aleksa

New member
Ja mislim da sam bio ludji od tebe dok sam bio fazon 6-7 razred osnovne, trenirao sam basket redovno u kk zemun i dok sam isao na trening imao sam svesku u kojoj sam upisivao dobra kola i njihove tablice hahahahah

Biohazard

Banned
Ti nisi bio citav ahahaha ! A sto si to radio ? Da prepoznas jednog od njih na ulici kad ih vidis danas sutra :D :D ?
Ja sam tezak zaludjenik i ovo radim vec 5 godina , a kolekcija i dalje raste . Verovatno cu ovo i dalje raditi ... Kad volis , nikada ti ne dosadi :)

Poslednja izmena od urednika:

Aleksa

New member
Ni sam ne znam, hahahhahaha jos su promenili tablice tako da ako i nadjem svesku nekada nista nece znaciti :D

Biohazard

Banned
haha bolje da si umesto toga slikao . Bar bi ti ostali na slikama

Poslednja izmena od urednika:

Joca

Moderator
Filipe, ne moraš svaki post da citiraš, kada odmah ispod njega daješ komentar.

from Tapatalk

Avijon

New member
Eh.. Živim gde živim tako da sam se ranije i sam "bavio" sličnim hobijem i imam još uvek negde poveću kolekciju.. No dobro sad, to je i nebitno, danas slučajno naleteh na ova dva primerka pa rekoh da podelim sa ostalima

Joca

Moderator
Avijone, ako budeš imao slike retkih automobila, možeš postavljati OVDE
ovde su samo slike običnih vozila..
Uz put, kako se zoveš... nisam video u predstavljanju da si naveo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh