Peugeot 308

MP5A

New member
E pa momci ovom prilikom da predstavim i ja svoj autic. U pitanju je Peugeot 308 sa 1.6 litarskim HDI motorom koji proizvodi 110KS. Proizveden je 2008 godine, ja sam ga kupio pre malo vise od godinu i po dana i od tada presao sa njim oko 20 000km. Ukupna kilometraza mu je 130 000km. Auto redovno odrzavam u Peugeot Autocentru Savin, pre godinu dana je uradjen veliki servis. Do sada nisam imao vecih problema sa njim i veoma sam zadovoljan, za sada mu nisam nista dirao motor ali planiram da mu uradim cip na prolece, tako da bi imao nekih 140KS. Sto se tice izgleda stavio sam mu par folija, na krov, na retrovizore (CARBON) ... ofarbao kocnice u crveno i malo ga doterao. Planiram isto od nove godine da mu kupim neke 18ice da bi auto imao neki street race look. Evo i par slika pa mi recite sta mislite i tako... :)

Mihailo

New member
Super ti je auto, ali ja licno mislim da ne bi trebao da stavljas 18" ..bice ti znatno neudobniji nego sa ovim felnama ,skupe su gume i unistices ih po nasim putevima.

elMaestro

New member
Dobar auto. :) Samo mu pod hitno menjaj felne, ili trazi sa manjim ofsetom ili stavljaj distance, ovako mu nikako ne stoje. I sto ofarba klesta bas u crvenu, ne ide mu uz sivu boju eksterijera.

M_M

Active member
Dobrodošao, odlična mašina. 18-tice bi mu lepo legle, ali cena istih, pa cena guma itd... razmisli. Ne mislim da bi bile toliko neudobne, jer auto sam po sebi je udoban, pa bi u zbiru verujem bilo sasvim podnošljivo.

Čip, ukoliko ti ponekad zafali snage je OK. Samo dobro vidi kod koga ćeš to da radiš da ne bi kasnije imao probleme.

MP5A

New member
Pa razmislio sam sto se tice 18ica... i videcemo jos sve sto se tice budzeta i ostalih stvari, cip ja mislim da mu je potreban jer mislim da mu treba vise snage. Iako sam zadovoljan... A sto se tice kljesta svako ima svoj ukus :)

MP5A

New member
Pa dobro, mislim da svako ima svoj ukus sto se tice klesta i felni... al razmislio sam ja o svemu tome i mislim da bi mu lepo legle ali videcemo jos :)

dzenan.jusovic

New member
Super autic drugar... Neka te lepo sluzi a sredjivanje ce doci u svoje vreme... Ja da sam na tvom mestu obavezno bih stavio 18'' felne, sa 308 GTI, fabricke!!! Hoce biti za nijansu neudobniji, ali tuning i nije udobnost vec ljubav i uzivanje... Ako bude puno lupao na zadnjem trapu stavi mu vufer pozadi pa neka lupa muzika umesto trapa :)
Daj slika unutra... I ja mastam o 308-ici, ali 2.0 hdi 140KS,6 brzina, allure oprema sa 18'' felnama, panorama krovom, polu koza sjedistima, navigacijom, mrezicom u zadnjem braniku.. :)

MP5A

New member
Evo nije me dugo bilo pa da se pohvalim malo sta sam uradio... :) GTI felne fabričke kao što sam obećao... po mom mišljenju drugi auto skroz...

Vrh