Peugeot 307 XS 2.0 HDI

dzenan.jusovic

New member
Drugari, sunce donosi malo slikanja... Stavio sam sportske opruge i nalepnicu Tuning kluba ciji sam clan...













 
Poslednja izmena od urednika:

dzenan.jusovic

New member
Drustvo, prashtajte sto nisam aktivan tako chesto, ne stizem od posla nista...
Na auticu se svasta nesto radilo pa sam pozelio da podelim s vama...
Propao mi zadnji lonac pa sam stavio Prohrom protocni sportski lonac
[/IMG]


Takodje, ubacen i Magnat Woofer
 

bunny_nish

New member
Pozdrav druze, pre svega da pohvalim auto, fenomenalan je, 95% stvari mi se dopadaju, svaka cast. Ja imam skoro identican pezo naravno bez dodataka koje si ti ugradjivao, pa sam hteo da te zamolim da mi kazes koliko su te kostale par sitnica koje su mi se bas dopale i gde si nabavio
- prednji farovi (da li si komplet tako kupio ili si stare prepravljao) koliko te je kostalo
- kontrolna tabla gde pokazuje obrtaje i brzinu mi je skroz kul kako si to napravio
- deluje mi kao da si zadnji brisac samo zakacio neki univerzalni, ja hocu da stavim onaj savitljivi pozadi


Jos jednom, extra auto i pozdrav!!!
 

dzenan.jusovic

New member
Cao drustvo... nije me bilo neko vreme.. sad cu cesce svracati...
Hvala na komplimentima...


Trenutni spisak modifikacija je sledeci:

- Folije Lummar
- Farovi Sonar
- Bear Extreme Canbus xenon kratko svetlo
- aero metlice napred i pozadi
- sportske crvene opruge na sva 4 tocka
- Sportski zuti amortizeri
- Prohrom sportski protocni lonac
- stop svetla Dectane LED
- Trece stop svetlo Dectane LED
- Kacket spojler na gepeku
- Ajkulica antena na krovu
- Parking senzori pozadi
- Kamera za voznju unazad
- Skinuta slova sa gepeka
- Distanceri 1,5cm na sva cetiri tocka
- Felne 17'' OXXO Decimus Black
- Toyo Sport gume 215/45 R17
- Brembo disk plocice na svim tockovima
- Brembo diskovi na zadnjim tockovima
- Dinavin DVD radio (navi, kamera, integrisano pojacalo, cita sve formate i ima internu memoriju)
- Pojacalo u gepeku
- JBL zvucnici u polici
- HERZ zvucnici u svim vratima
- Magnat subwoofer
- Velur nebo
- full LED unutrasnje osvetljenje
- Volan rucno radjen
- Nova rucica menjaca
- Nova koza rucice menjaca (iz Britanije sa usivenim 307 hdi)
- tempomat
- plasma cajgeri ( www.moman.eu )
- hrom prstenovi cajgera
- ofarbane kazaljke u crveno i promenjeno osvetljenje borda u crveno
- Alu pedale
- Zeder

Od mehanike i ostalog
- Ugasen FAP
- Ugasen EGR
- zamenjen set kvacila i plivajuci zamajac
- zamenjen protokomer
- zamenjen senzor interkulera
- uradjena turbina
- remontovan kompresor klime
- remont svih dizni (Bosch)
- Zamenjeni svi nosaci motora, svi silent blockovi, stabilizatori, kugle, homo zglobovi, spone, solje amortizera, gumice balans stangle....

Ima stvari koje nisu bile bas obavezne da se menjaju al sam hteo da auto bude utezen kao nov, jer volim ostriju voznju kroz krivine i necu da dozvolim da me izbaci iz krivine bezveze... jeste sve kostalo al auto izgleda fantasticno, a vozi se jos mnogo bolje... Bukvalno kao na igrici, uzmes volan, stegnes gas i crtas kuda da ide... Nema potrebe da prelazis u drugu traku, auto je kao na sinama... Jeste izgubio na udobnosti al je ugodjaj visestruko bolji od malo kompromisa na stetu udobnosti...

U auto je ulozeno sugurno oko 4000 eur ako racunam bas sve navedeno...

U planu imam jos presvlacenje enterijera kombinacijom koza-alcantara, kao i farbanje celog auta u Phantom Black Pearlefect boju...


Ako neko ima jos neku ideju, sta bi eventualno moglo da se uradi da bude jos bolji raspolozen sam da razmotrim... ;)
 

dzenan.jusovic

New member
Pozdrav druze, pre svega da pohvalim auto, fenomenalan je, 95% stvari mi se dopadaju, svaka cast. Ja imam skoro identican pezo naravno bez dodataka koje si ti ugradjivao, pa sam hteo da te zamolim da mi kazes koliko su te kostale par sitnica koje su mi se bas dopale i gde si nabavio
- prednji farovi (da li si komplet tako kupio ili si stare prepravljao) koliko te je kostalo
- kontrolna tabla gde pokazuje obrtaje i brzinu mi je skroz kul kako si to napravio
- deluje mi kao da si zadnji brisac samo zakacio neki univerzalni, ja hocu da stavim onaj savitljivi pozadi


Jos jednom, extra auto i pozdrav!!!
Farovi su Kupljeni ovakvi, kod www.hidxenon.rs
Tabla je kupljena ovakva, tacnije cajgeri www.moman.eu
zadnji brisac je aero brisac... savitljiv je...

Hvala mnogo za komplimente...
 
Vrh