Peugeot 207 1.4 HDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
R

RUS

Guest
Veliki pozdrav svima. Od 17.12.2014. ponosni sam vlasnik Peugeot 207 1.4 HDI 2011god. Pazario sam ga u ``Auto kuca Holiday Sabac`` po ceni od 6.400e . Auto je u pefrektnom stanju , 2011 godiste presao je 102.000 km. uvoz Francuska , navigacija , tempomat , kadice , maglenke , dioda u zadnjem faru. Nije sto je moj pa ga hvalim ali auto nema gresku , nije udaran , nema tacke nigde , unutrasnjost kao nova. Potrosnja 5 - 5,5l . Autom sam prezadovoljan , mozda je malo lenj , ali sve ce to da se sredi :D :D . Pa ovako od kad sam ga kupio na njega su samo stavljene sve 4 nove zimske gume , sada nosi celicne felne 15 , guma 185/65/15 . Planiram posle Nove godine i novogodisnjih praznika : 1. Ugradnja xenona (dugo , kratko , maglenke) , ugradnja led pozicija , led rikverc svetlo , led osvetljenje tablice i unutrasnjosti 2. Zatamnjivanje stakla 3. Chip tuning 4. Malo da se poigramo oko izduva 5. Tamo na prolece ako bog da neke 16 ili 17 felne i GTI sedista (prednja i zadnja) Evo nekih slika , sutra cu ubaciti slike enterijera trenutno nemam nijednu. Pozdrav ! :D

M_M

Active member
Lepo bogami. Sigurno će biti mali potrošač, tako da izgovora da maltene ne izlaziš iz njega imati nećeš. Izgleda da je baš u fulu, kad i navigaciju ima...

R

RUS

Guest
Lepo bogami. Sigurno će biti mali potrošač, tako da izgovora da maltene ne izlaziš iz njega imati nećeš. Izgleda da je baš u fulu, kad i navigaciju ima...
paaa pazi sad je trenutno potrosnja od 5 - 5,5l na 100km , to je potpuno korektna potrosnja sto se mene tice... NIje sto je moj ali je odlican , sta vise perfektan :) Jedno pitanje samo , presao je 103.000 km , radjeni su mali servisi redovno (imam servisnu knjigu) , zanima me da li je vreme za veliki servis , ili da ne zurim sa njim ? Hvala unapred .pozdrav ! :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh