Peugeot 207 1.4 HDI 2011

HDI

New member
Pozdrav svima . Peugeota sam kupio 17.12.2014. u Auto Kuci ‚‚holliday'' u Sapcu... Iskreno nikada nisam ni razmisljao da cu voziti ovaj auto ali visa sila , posto nisam mogao da biram , automobil sam morao da platim karticom , a u beogradu retko koji autoplac ima mogucnost kupovine auta preko kartice... Tako da sam pazario ovog Lava.

Auto je uvezen iz francuske , na satu (tada) 103.000km , sada ima blizu 115.000km . Auto je 7 mesec 2011 godine. Motor 1.4 HDI sa 70HP . Od opreme poseduje Tempomat , navigacija , bord , putni racunar...

Od dana kupovine auta pa do sada uradjene su sledece stvari :
1. Xenoni Kratka svetla
2. Xenoni Duga svetla
3. Led pozicije napred , led unutrasnje osvetljenje , led svetla tablice.
4. Uradjen veliki servis na 108.000 , servis sam radio u Zemunu ‚‚Auto Servis Boban'' svima bih preporucio
5. Kupljen je sa calicnim felnama 15'' letnje gume je imao na sebi , njih sam zamenio novim zimskim michelin gumama , odvozao zimu , i skoro sam pazario felne 16'' peugeotove petokrake , one nose 205/55/16 sa continental gumama.
6. Zamenjene Plocice , Diskovi , Paknovi... Pazario sam nove Diskove , plocice i paknove marke ‚‚TRW''

U planu :
1. Sada u maju Idem da zatamnim stakla
2. Planiram da ga spustim malo , napred je poboden a pozadi je jako visok
3. Felne 17''
4. Malo da dobijem na Konjima , oteracu ga u Nova Speed..
5. Vec dugo trazim GTI sedista prednja i zadnja i nikako nmg da ih nadjem , ako neko ima ili zna gde mogu da potrazim neka mi javi , veliku uslugu bi mi ucinio .. Stvarno mi se jako svidjaju i zelim ih u svom lavu .
6. Neke promene oko auspuha
7. Ugradnje projektora u farove
8. Promenu osvetljenja table i cajgera , ubija me ona odvratna narandzasta, sve ce da ide u led belo , brojevi na satu led belo i crvene skale.
9. Za kraj mozda neki kacket pristojan.

Pozdrav , ocekujem pohvale , kritike i savete :RpS_biggrin:

Poslednja izmena:

Space

Starosedelac
Urednik
Vidi se da je održavaš :D Ja tu ne bih ništa dirao, sem možda jednog detalja, tj. felni :D Nešto na temu ispod, čisto da ti bacim "rovca". :D

HDI

New member
Vidi se da je održavaš :D Ja tu ne bih ništa dirao, sem možda jednog detalja, tj. felni :D Nešto na temu ispod, čisto da ti bacim "rovca". :D

Trudim se koliko god mogu da odrzavam na pravi nacin... Sto se felni tice vise mi se svidjaju ove sa prve slike , lepe su i ove druge ali samo kada bi bile jednobojne , ne volim ovu kombinaciju sa crnim... Paa u planu su mi O.Z. superleggere 17" samo da iskoce neke.. 😃 da li znas mozda gde bih mogao da potrazim sedista ?

HDI

New member
E pa pozdrav drugari , nisam dugo objavljivao nista , svasta nesto se radilo na autu :)

Na auto su stavljene Crvene opruge nizi je za 3.5cm , fabricke petokrake su otisle na dobos , zamenile su ih nove 16ice na foru O.Z. Racing Superturismo , profil gume je ostao isti 205/55.
Prednji grill je dobio novi izgled , resetke su ofarbane iz fabricke crne u sivu (Rc look) , lajsna na zadnjem i prednjem braniku je ofarbana u Sjaj crnu boju. Bocne hrom lajsne su presvucene u crvenu foliju.
Sto se tice dobosa i kljesta ofarbani su u Crvenu.
Dobio je po koju nalepnicu , nista preterano
Natipisi Hankook na gumama su u beloj boji
Donji deo haube je dobio army foliju
Izbacen je Zadnji lonac

Sto se tice enterijera.
Rc ili Gti enterijer nisam mogao naci nigde. Pa sam uradio to malo drugacije
Vozacevo sediste je zamenjeno OMP kadicom koja se preklapa , mali detalj sparcoo sunjeri na pojasevima
Lajsne koje su bile sive kod ventilacije i oko navigacije su sada u crvenoj boji kao i prsten oko satica za temp. i gorivo , aa sredisnja lajsna je ofarbana u crno.

Evo i nekih slika od menee
Da se podsetimo kako je izgledao

Evo i malo novijih fotografija

Poslednja izmena:
Vrh