Passat b6 2.0 FSI ...Imam namjeru da kupim ovaj auto, jel neko moze da mi kaze nesto

dropac88

Moderator
Kod mene je taj motor bio u EOS-u, moram ti reci da voli potrositi.
O kvarovima ne mogu da govorim jer je izvadjen iz auta pre nego sto je navukao 60,000km
150 konja i dosta kilav motor bez turba
 

drfedja

Member
Težak je taj Passat za 2.0 atmosferaš od 150 KS. Vozio sam Oktaviju 2.0 FSI A5 i ne ide ništa spec. Troši opušteno 10-11 litara gradske vožnje, ugradnja gasa je skupa i neisplativa. Ili kupi 2.0 TFSI pa da znaš zbog čega troši ili idi na neki TDI sa BOSCH elektronikom. Inače drugarova škoda je prešla oko 200.000 km i ide za sada ok, imao je problem sa senzorom položaja leptir gasa i to je to. Auto je pre njega bio službeni.
 

Sina25

New member
Da citao sam i cuo da je poveci potrosac a da nista specijalno ne ide...u svakom slucaju hvala na odgovoru. Pozzz
 

Sina25

New member
Da ...upravo to, tezina i nnista specijalno ne ide za 150 KS, a veliki potrosac, sve u svemu malo dobrih komentara o ovom 2.0 FSI.
u SVAKOM SLUCAJU HVALA NA KOMENTARU, I VELIKI POZZZZ
 

Space

Starosedelac
Urednik
Nije to loš motor, nego je u ovom slučaju auto težak, i nesrazmerno je raspoređenja snaga. Fedja ti je dao najbolji primer šta ide uz ovaj model. Medjutim ja bih gledao totalno drugi auto, ali to sam ja. :)
 
Vrh