Nissan GT-R ( Skyline )

M_M

Active member
Ma ja bih bio presrećan i sa običnim GT-R-om od 545ks, 'vakim recimo sa malo stajlinga:



Da mi ga poklone, ne bih izlazio iz njega dok celu platu ne spucam na gorivo. :)
 

Rapture

New member
Ne znam jel to zbog drukčijeg osvjetljenja na trećoj slici ali na njoj ta boja izgleda odvratno. Na R34 izgleda najbolje.
 

Bombaš

Member
Meni je fantasticna ova boja na svim slikama, a nisam Japanac i Amer :)

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
Onda si ti druze "zelen"(mlad),pa se i boja slaze uz "tvoju"... :RpS_thumbup:

Naravno,o ukusima ne treba trositi reci..za mene je ovakav auto farban u "cirkus" boju ili jos gore u "par boja" cista jeres! Crni,crveni,beli pa onda imamo "50 nijansi sive" .. cemu sarenis?
Za "konkretan" auto,konkretna i dostojanstvena boja! :palcevi
 
Poslednja izmena:

RadojeIBRS

New member
iskreno gtr-a r35 ne volim ni malo,moj licni stav,a i veoma je retardirano da alpha omega od 2000hp 4x4 ne moze da pobedi legendarni 2JZ-GTE od 2000hp koji je ipak na RWD :)
[video=youtube;YJC8DsMzl7A]http://www.youtube.com/watch?v=YJC8DsMzl7A[/video]
[video=youtube;aJdD8g0o02w]http://www.youtube.com/watch?v=aJdD8g0o02w#t=37[/video]
 
Poslednja izmena:

Bombaš

Member
Druze ova Supra je mozda RWD..ali svejedno, da nema "pomocne tockice" ne bi ni krenula. I ko je od nas "merio" snagu, pa da znamo koliko ko u stvari ima konjica?
A da ne pricamo da pored GTR-a,sve i da je 2X brza,izgleda kao najobicnija krntija! :RpS_thumbdn:
 

RadojeIBRS

New member
samo izneo svoje misljenje :D tebi je krntija,ja bi pre ipak vozio supru mk4 sa 2jz motorom nego gtr.a :) ipak je to neki raritet za razliku od novog hi-tech gtr.a :) a sa tim druze mi zvucis kao da se druzis sa Kole.tom(Kokotovic) :p ko ga zna,zna sta mislim :D
 

Space

Starosedelac
Urednik
Stvar ukusa. Nekome su bitne samo perfomanse, neko design i nove tehnologije, a neko voli da vaga, tj. sve po malo. Ja volim sve po malo... Da sam profesionalni "rejser" verovatno mi bi me bolelo uvo za sve navedeno...
 

Bombaš

Member
Ma na kraju krajeva,koga briga za trke na 400 ili 1600 metara,staza je merilo vrednosti za sportcki auto...a po tome gledano GTR se popiški i na 2/3 Ferarri-ja!
A moze i direktno sa staze, do super marketa u nedeljnu nabavku.. i do mora ili planine,sa sve drugarima ako treba! :drugari
 
Vrh