Mile

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

milosabs

New member

Mislio sam da ce posle Cete(za one koji ne znaju ex Alfa 166 Ti. R5 2.4 mjet) da me odusevi.Evo to je uspelo ovom Francuzu.Znaci,lezernost,opustenost...aduti koji dolaze do izrazaja tek na drugu loptu.
 
Poslednja izmena:

milosabs

New member
Bez obzira sto do malog servisa imam jos 5000 km,odlucio sam se da ga ipak odradm.Dakle odabrao sam MS auto iz Panceva.
full sintetika sa svim filterima,ciscenje dizni wynsom,ciscenje i zamena ulja hidraulicnog sistema.
A u povratku idemo po nove JBL zvucnike,model CS-6C i CS762
 

milosabs

New member
Potrosnja pri konsrantnih 110 km/h,relacija ns-bubanj potok,dan nedelja 30.11

B.potok-omv pumpa,120 km/h

Omv-Al.rudnici,140 km/h

Al.rudnici-n.rampa Nais,130 km/h
 

Sale Ds3r

New member
odlican auto, odlican motor nema greske :) licno sam imao ovakvog, sada c5 III sa istim 2.0 hdi :)

javi se u PM ako ti trebaju mape za navigaciju :)
 

milosabs

New member
Lm,enterijer nije merilo nekog kvaliteta,na prvi pogled dosta haotican ali kada se sedne uvidja se da je vrlo ergonomican tj.sve se je na dohvat ruke,brzo se pronalazi idealan polozaj ali sto se funkcionalnosti tice i setnje kroz meni,zaboravite na to u toku voznje.
 

M_M

Active member
C6, pa još šestak? Hm, luksuza i udobnosti nikad dosta... :)

Sećam se Top Gear priloga gde su ga po pitanju udobnosti testirali protiv BMW E60, i iz auta snimali konjsku trku. Sa snimka iz C6 se lepo mogla pratiti trka, a iz BMW-a maltene nemoguće. A daleko od toga da je E60 neudoban auto... Toliko o tome.
 

milosabs

New member
Ako bi se rukovodio pricama a ne emocijama i razumom nikada ne bih vozio ALFU i CITROENA.Ono sto sada mogu da kazem,ja ne sedoh u los automobil koji mi je istresao brdo para iz dzepa,zakljucak je da kod polovnjaka najvecu vrednost igra stanje vozila a ne znacka.
Ako bih imao los NEMAC vs dobar NE NEMAC,onda ovo drugo a ako bi imali dobar NEMAC vs DOBAR NE NEMAC onda bi kupio ono sto mi u tom momentu vise odgovara tj.svidja mi se.
Sigurno ima bolje,kvalitetnije ali u ovom momentu ne postoji model koji me je toliko zaintrigirao kao sto je C6.
 

M_M

Active member
Ama razumemo. Retko ko od nas kupuje auto (isključivo) glavom, emocije su često presudne kod izbora samog modela, a glava bi trebala da bude presudna kod izbora konktretnog primerka auta!
 

Joca

Moderator
Marconi77, ima tema predviđena za bivša vozila, tako da se tvoj post nalazi u toj temi i možeš je pogledati OVDE

Miloše, oglasi isto tako... u temi određenoj za prodaju.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh