Koji mobilni telefon koristite?

elas

New member
[video=youtube;DJdD6NHW0xI]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=DJdD6NHW0xI[/video]

Aleksaa

New member
Samsung Galaxy Note 2 GT-N7100. Presao sam na njega sa Note1 i mogu reći da ako ništa drugo trajanje baterije je neuporedivo. Sa novim updateom 4.3 nisam bio odusevljen pa sam ubacio 4.4.2 i sljaka fenomenalno. :)
Ako neko zeli rootovanje telefona i promenu softvera nek se javi. :)

Послато са GT-N7100 уз помоћ Тапатока

Aleksaa

New member
@Mihailo, na internetu postoji najmanje 500 različitih ROM-ova za S4. Ima mnogo mogućnosti. Ako te nešto više interesuje javi se na PM. :)

gruigor

Moderator
@Mihailo promjenom romova mijenjaš izgled radnog okruženja, sistem i ostale komponente, kao kad promjeniš operativni sistem na kompu.
Recimo rutuješ telefon, imaš recimo galaxy S3 i na njega staviš neki custom rom da izgleda kao S4 ili da izgleda kao Sonx Xpiria Z ili neki drugi telefon. Takođe možeš mijenjati i aplikacije i vidžete koji dolaze na telefonu i još svašta nešto.
Moje mišljenje da ne rutuješ S4 jer je on po meni super takav kakav je došao iz fabrike :smeker

@Space, jesi abdejtovao Android na 4.3?
Probaj prvo preko kies-a na kompu :)

Ja vam lično ne savjetujem da mjenjate romove na telefonu ako ne znate ništa o tome. Mene nagovorili da na S3 promjenim pa sam se zeznuo, jedva našao rom koji ne baguje i radi normalno

takashi

New member
Ne menjam bas cesto telefone, evo vec dve godine ajfon 4S. Nekako sam dosao do stadijuma gde mi je jedino bitno da je telefon u potpunosti stabilan i brz. Kamera je vrlo dobra za mobilne potrebe kao i izbor kvalitetnih aplikacija.

Pre toga sam se dve godine zanimao s nokiom N900 i nju izmaltretirao silno raznim budzenjima softvera, instalirao dualboot maemo/android, windows 98, kojekakve emulatore za sve moguce retro sisteme isl. U principu jako interesantan model zbog prakticno varijante desktop linux OS-a.

Joca

Moderator
Ja sam moj Samsung rootovao, samo tako sam mogao da obrišem neke njegove aplikacije i oslobodio RAM.

Driver 27

New member
Uz njega dobijes onu malu kao iglicu, sto stoji na dnu lijeve strane, i lici na krug, nju uzmes i bocnes u onu rupicu dje se ubaca sim. Ja nisam probo, ali tako mi je uradio covjek u t com. I kartica mora da bude micro sim.

Aca BG

New member
Krug sam video ali nisam povukao ka sebi :vicevi

Eno telefon stoji ugasen. Tako i treba kad moj cale nije dao da mu ubace karticu, kupio telefon kao da je vekna hleba :RpS_lol:

Hvala :pivo

Vrh