Koji mobilni telefon koristite?

Space

Starosedelac
Urednik
Koji mobilni telefon koristite i za šta sve služi? Ja sam na S3 već nekih 15meseci, i nemam nameru da ga menjam dokle god ne istekne ugovor. Korsitim ga za praćenje svima nam drage Republike, pozivi, mailing, pravi odlične slike itd :)

cougar

New member
LG - Google - Nexus 4 (codename "Mako")

Korisitim ga za praćenje foruma, pozivi, mail, slike i video su fenomenalni :) a tek što je dobar za remote pristup kad si negde u tri lepe... :RpS_biggrin:

Poslednja izmena:

Viper

Member
Ja trenutno koristim Motorolu XT615, malko sam joj nasprico kontakt sprej u touchscreen pa su ostale fleke ali radi, za pracenje foruma, mail, po koju sliku itd.. hteo bih neki sa vecim ekranom preko 5` :RpS_drool:

gruigor

Moderator
Galaxy S3 od maja ove godine i koristim ga za sve moguće radnje kao i računar :veseli:
Malo sam eksperimentisao sa vezrijama androida pa ga skršio al nedam se, trenutno sam našao neku verziju koja radi kako treba i nadam se da me neće više ljutiti :RpS_razz:
Vaki:

Vladan

New member
ZOPO C2, koji je dual SIM, sluzi za sve i svasta. Los mu je GPS, fotke prosecne.

IPhone4, koji je zena nasla na plazi. Japanski, ne moze da se otkljuca, sluzi kao tablet , kamera i player. Uzasno lose fotke pod slabim osvetljenjem. Nema dobre free navigacije.

Nokia N82, bez SIM, kao foto aparat i navigacija.

Sent from VladanMovies using Tapatalk

NBS

New member
LG Nexus 4 E960 4.7incha Quad Core 1.5ghz 2GB RAM, Android 4.3 pre pre dobar telefon dobio ga za rodjendan

Space

Starosedelac
Urednik
Koliko si zadovoljan sa LG-em što se tiče kamere? Ja se nešto ložim da uzmem G2.

TheWickerMan

New member
Ja sam prezadovoljan njime posle mesec dana korišćenja. Baterija ok, odličan ekran, kamera je odlična , snima u 1080p i snimci su dobri. G2 vidim da se tek pojavio i po preformansama je trenutno best buy...

Space

Starosedelac
Urednik
Jedino što mi se ne sviđa je kvalitet plastike, navodno je veoma loš, kao i kod većine ovih telefona, S3, S2 i slično.

Vrh