Koje gume kupiti?

Dougy

New member
Pa nadam se da ce ova velicina biti ok jer me je bas mrzelo sada da trazim manje felne i menjam i felne i gume.
U ES kostaju: sólo € 431,10

U srb. su malo skuplje. Nadjeh in na sajtu za "Kod nas: Samo 60265.40 RSD"
:)
 

Srba

Banned
A20DTH Imao si iskustvo bas sa Sottozero3 ili nekim ranijim modelom? Ova guma na testovima se pokazala jako dobro, tako da ne bi trebalo da bude problema...

Sent from my HTC One using Tapatalk
 

A20DTH

New member
Da bas sa njima. Morao sam ih baciti sa 7mm profila. Sta znam mozda me zapalo nesto sa losim materijalom ili sta znam. Jbg desava se. Nadam se da ce tvoje biti odlicne. :palcevi
 

Dougy

New member
Miselinke napokon postavljene i isprobane.

Utisak je da Pireli P zero ne mogu da se porede sa njima, pogotovo dok su jos hladne. Mnogo manje proklizavaju u krivinama i mislim da nisu bucne koliko su Pireli. Udobnost je gotovo ista. Ne primecujem bas neku razliku.







 

Space

Starosedelac
Urednik
Ovakvi profili su najbolji pokazatelj "kvaliteta". Ako je ovaj primer u potpunosti tačan, tj. da je i kod drugih vlasnika ista piriča, od mene imaju veliki minus.
 
Slazem se sa Dougy michelinke su po meni najkvalitetnije gume koje postoje... ali su i dosta skupe... ali mogu da kazem da sam imao priliku da imam zimske gume na starom autu michelinke 205/60/15 i da sam te zime izlazio uz masnu banderu... ali bukvalno to je bila pretprosla zima kad je u februaru zavejao nevidjeni sneg... tad mi auto nije stajao nigde... a mogu da zamislim kakve su im tek letnje kad budem uzimao za bmw-a... trebace mi ogromne gume xD samo moracu da pitam nesto gosn. Dougy-a u privatnoj poruci za bmw posto ne znam dal ce videti ovaj post :D
 

Space

Starosedelac
Urednik
Kumho je ok guma, ali ništa woow... nista lošija od tigra i sličnih brendova.
 

ARMNE

New member
Hvala vam na brzim odgovorima.Razmislit cu za Kumho.Zanima me isto kakva je GOOD YEAR EFFICIENTGRIP PERFORMANCE guma?
 

ARMNE

New member
Hvala na brzom odgovoru,koje je rezultiralo narudzbom guma.Cijena dobra,a garancija 3 godina.Hvala:palcevi
 
Vrh