GoPro kamere

Vladan

New member
Vec vise od godinu dana snimam skoro svaku svoju voznju. Omah da napomenem, ljubitelj sam lo fi snimaka. Za snimanje sam najcesce koristio
1. "spijunske naocare" , poslednja cena u Tempu oko 1500 din
2. baterijsku lampu sa ugradjenom kamerom, oko 2000 din
3. kameru sa telefona, cena nije bitna, jer telefon imam, pa imam.

kompletna produkcija je ovde:
www.youtube.com/user/vladanmovies

Space

Starosedelac
Urednik
Ja cu morati nekoga da zamolim da mi zajmi pomenutu kameru pre kupovine bar na jedno posle podne :D

Shone STI

Moderator
Super sto ima jos neko iskustva sa drugim kamerama. Uvek zanemarujem ta uporedjivanja na internetu jer proizvodjac uvek moze da obradi snimak i postavi sredjen snimak. Voleo bih da uporedim ove dve kamere licni pa da kazem svoj sud.
Ako neko ima kameru mozemo je uporediti jedan dan :D
Jedna mala informacija za vas koji planirate kupovinu kamerice, dosta sam se raspitivao jel sam planirao kupovinu ...ali sam na kraju odustao od Go Pro hero 3 i odluka je pala na Sony'ev Action cam. Na youtubu cete naci mnogo uporenih klipova i testova. Prednosti Sony'a su mnogo bolji zvuk i sama optika koja daje dosta realisticniju sliku sa odlicnom ostrinom. Jos jedna prednost je naravno i cena, naime hero 3 white je 250$ , silver 350$ i black koji je 450$ dok je Sony'ev najskuplji model HDR-AS30V/B sa gps'om ,wi-fi i nfc'om 300$ jeftinija varijanta je HDR-AS15/B koja kosta 200$ .

Jedan od primera..
[video=youtube_share;Kri1CNwJIQE]http://youtu.be/Kri1CNwJIQE[/video]
[video=youtube;DlUUq7ARJRU]http://www.youtube.com/watch?v=DlUUq7ARJRU[/video]

Dakle ja samo iznosim svoje misljenje i zakljucke nemojte ovo shvatiti kao neku vrstu reklame.

Pozdrav !

Wewerica

New member
Ja sam kupio GoPro Hero 2 pre godinu i po dana, sluzi odlicno. Prosle zime sam kupio i WiFi Back pack + Remote, za 80$ radi extra posao pogotovo sto ne mora da gledam da li snima i kako snima vec bacim pogled na telefon. :D

Vladan

New member
Mislim da bi i neka mnogo jeftinija, kroz soferku, sasvim dobro snimila sve to? Ako je poenta da kamera bude spolja nakacena, onda negde ok. Na kraju, samo one pare koje potrosis su zaista tvoje, pa sa te strane ne moze biti prigovora.

www.youtube.com/user/vladanmovies

Shone STI

Moderator
Sjajno, uzivaj u kamerici i neka te dobro sluzi, ako treba neka pomoc oko podesavanja stojim na raspolaganju :D

Shone STI

Moderator
Kad smo kod ove teme. Obecao dam da cu uporediti GoPro sa Sony actioncam. Velika je razlika zato je i cena Sony manja ima vise mana u odnosu na GoPro nego prednosti definitivno

cougar

New member
Niko ih ni ne poredi sa GoPro :) ovo sam okacio kao alternativu svima onima koji bi voleli da snimaju voznju a ne mogu da izdvoje 200-300-400-XY eur-a...

P.S. Okaci link sa dx.com da mogu ljudi da biraju.

Shone STI

Moderator
Niko ih ni ne poredi sa GoPro :) ovo sam okacio kao alternativu svima onima koji bi voleli da snimaju voznju a ne mogu da izdvoje 200-300-400-XY eur-a...

P.S. Okaci link sa dx.com da mogu ljudi da biraju.
E pogresno sam se izrazio kad sam rekao kod ove teme mislio sam generalno na temu kamera jer je ranije bila diskusija da je sony bolja od gopro. Slazem se treba dati sve opcije kamera sa manjim cenama
:D

Vrh