Farbanje kočionih klješta

Space

Starosedelac
Urednik
Uljana farba hoće da izgori mislim ne bukvalno, tj, promeni joj se fizionima na visokim temperaturama, i jednostavno spadne.
 

Firul

New member
Razmisljam da uzmem bakarnu boju i da ih ofarbam. Pretpostavljam da su one u kanti kvalitetnije od sprejeva. Jel si naprskao prvo nekii prajmer?
 

Space

Starosedelac
Urednik
Ja sam uvek koristio prajmer, tj. ne mogu da tvrdim da bez prajmera neće biti ok rezultat.
 

Rapture

New member
Nije loše nabacit prajmer, klješta su često grubo obrađena pa da popuni malo te sitne rupe. Iako vidio sam i bez prajmera da drži.
 

Firul

New member
Imam neki prajmer u spreju sto mi je ostao kad sam farbao felne, navodno za povrsine koje se teze farbaju, aluminjium i sl. naprskacu njega pa posle farbanje
 

dropac88

Moderator
ja sam pitao sad vamo gde sam lakirao auto da li bi mi uradili u plavu boju, nije hteo, kaze da nece drzati dugo samo bih se razocarao.. eto.. a video je da imam strane tablice dakle cena mi nije bila bitna
 

Space

Starosedelac
Urednik
Ima puno cimanja, ako hoćeš da ti urade da valja. Neće da spadne ukoliko se uradi dobro. Mislim i farika radi istu stvar. Sve je stvar strpljenja.
 

rele

New member

Space

Starosedelac
Urednik
Da probudim temu. Treba mi neko u BG-u ko bi samo prednja klješta ofarbao, sve je skinuto i u kutiji. Da li znate?
 
Vrh