Drugarica Zorica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

milosabs

New member
Prvi put je Zorka voskirana od kada je kod mene,brzinski,prvo onaj beskontaktni pa plava limenka kornjaca.I pade kisa...Taman dva-tri pranja i jovo na nanovo...na prolece Rele i njegova carolija
 

milosabs

New member
Danas auto put BG- NS,merena potrosnja po b.c na razlicitim deonicama puta,na kolima je zimski set u 205 55 16 u H

1.od pocetka auto puta u punom profilu do naplaten rampe - 130 km/h

2.od naplatne rampe do OMV pumpe ispred Beske - 140 km/h

3 od silaska sa Beseke i pocetka auto puta do pumep minut-150 km/h


Ovo je pokazao b.c na pravcu ispred pumpe Minuta

 

Misha

New member
Moj citat sa drugog foruma iz Milojkove teme:

'Zorica je danas ostavila na mene odlican utisak. Prvo sto sam zapazio je vrlo dobro stanje eksterijera i enterijera. Meni licno mnogo lepse izleda bez krovnih sina,mnogo elegantnije a gledajucu od napred,pa cak i malo bocno-nikad ne bih rekao da je karavan. Pozicija za volanom je odlicna jer je direktan a menjac kratak i precizan. Ergonomija je za svaku pohvalu a posebno mi se svidjaju instrumenti koji su okrenuti ka vozacu. Kvacilo je savrseno,nije ni mekano ali ni tvrdo. Lezanje u krivinama,pa rekao bih veoma slicno kao u A4 S line a da je bio obuven u 225/50/17 mozda i bolje.

Milojko se prilicno iznenadio kako 159 dobro prolazi kroz krivine na Miseluku. Motor lepo povlaci a prava mera bi ipak bio mjet sa 150ks ali daleko od toga da mu fali snage. Izolacija kabine je dobra,ponuda prostora napred je bolja nego u A4 a posebno pozadi. Da nije sve bas savrseno kvare bez tepisi i enterijer,koji se lako prljaju a plastika gde se oslanja leva noga malo cvrci. Dodao bih i sustanje vazduha( preko brzine od 100km/h) oko vozackog retrovizora.

Mislim da za taj novac nije mogao kupiti bolji automobil star tri godine a da je D segmenta i u takvom stanju
.' :palcevi
 

milosabs

New member
Lm,ovako,pojavio se cvrcak u tabli koji se oglasava samo pri odredejnoj brzini i na grubom asfaltu,vrlo diskretnim zvukom.Ostali zamerki nema.Lm,posto je dans bio lep dan iskoristio sam priliku da plahnem Zoricu i da prvo predjem HIGH GLOSS -om od kornjce a potom plavim voksom istog proizvodjaca.
Evo efekta

 

milosabs

New member
I onda kada smo zavrsili taj deo usledilo je poziranje i koriscenje jedne od aplikacija.Inace sve fotke su radjene sa mobilnim LG L9.

 

milosabs

New member
Naplatna rampa Nais-N.rampa Bubanj potok,resetovano sve i mereno,zabarsko govno zvano AR 159 pogonjeno mjet-om od 120 ks.

Sta mi smeta i nervira,nema ama nijedan pretinac za odlaganje flasice za vode.
 

milosabs

New member
Danas smo se malo igrali po auto putu i merili potrosnju pri konstantnim brzinama.Uvek je bila razdaljina 10 km i evo sta je zabelezio BC. Auto 159 sw,1.9 mjet 120 ks.Izvinjavam se na losijem kvalitetu slika.Znaci,otvoren auto put i 10 km u cugu pri konstantnim brzinama bez kocenja.

pri 80 km/h i 2000 ob u IV -oj

pri 100 km/h i 2000 ob u V -oj

pri 120 km/h i 2000 ob u VI-oj

pri 140 km/h i 2200 ob u VI -oj

pri 160 km/h i 2500 ob u VI-oj
 

milosabs

New member
jos uvek ferceramo bez greske...dakle od kupovine vec nekih 10000 km,sa 62 do 65 l koliko stane u rezervoar predjemo od 1000 do 1100 km a sve zavisi koliko vodim racuna.Uglavnom je otvoren put tj autoput i nesto malo grada.Gorivo sipam jednom mesecno i to je to.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh