Chat 24/7/53

Mia Ternurita

New member
Jeste baš to!Samo nisi čupavi ježić već dečak sa harpunom.:)
Tu smo malo promenili,pa smo stavili da upravljaš svemirskim brodom koji proleće po terenu i laserima cepa balone...nismo mogli da nadjemo gotovu grafiku originalnog super panga.Ako želiš da isprobaš naš rimejk,daću ti link odmah po završetku da skineš...
Evo ovaj link te možda malo podseti [video=youtube;OEP8L9MpZu0]http://www.youtube.com/watch?v=OEP8L9MpZu0[/video]
 

Djole_Alfa

New member
Jaoooo sad sam se vratio u detinjstvo..:plus:palcevi.Kad se setim pre su bile one igraonice 90tih i aparati.Uvek sam igrao tu igricu i jednu sa avioncicima,i Metal Sledge.Obozavao sam te igrice.Daj link slobodno.To ce sad i moja sestra da igra..:RpS_thumbup:
 

Mia Ternurita

New member
Nije još gotovo,ali radimo na tome što pre.Igrice danas se sve svode samo na puko pucanje u prazno i mislim da su bile mnogo bolje u 90-im godinama...
Kada završimo ovo,radićemo Pac-man-a:D!
 

Rapture

New member
Ovo mi lici na Maticnu Plocu od kompa.Mada ne vidim procesor..Hmmm
Asus ploca sa jednom Kingston HyperX memorijom? :D
ASUS ploča jeste samo koja, P67, Z77, Z87 :D?
Ploča je P8P67 EVO, i tako je, sa jednom HyperX memorijom, ali nju imam od prije. Procesor još čekam, bit će i5 2500k.

Mia, to baš zvuči zanimljivo, obavezno link kad završite sa rimejkom :)
 

Mia Ternurita

New member
Pa nije tako teško...šta da vam kažem..Staviš sliku tu i onde,muziku tu i tamo,povežeš sa par uslova i napraviš nešto.Turorial na sajtu osnivača programa je veoma čitak,tako da smo se uvežbali za 2 meseca.
 
dobar dan :)) sad videh Mia sta si postavila au pa to je vrh radite po toj igrici samo ste stavili avioncic koliko sam primetio :)) sto neko pomene 90 te i igrice bila je ta bila metal sladze bila je snow ball :)) tu sam cesto igrao i na kompu hahaha ovo je vrh kad zavrsis posalji i meni da odigram koju hehe zelim vam puno srece i uspeha u daljem radu :))
 
Vrh