Chat 24/7/53

Aitelo1

New member
Dobar dan republiko,jel bi bilo okey da ja predstavim vise automobila ? Imam jos 2 u porodici koje vozim ponekad,a i cuo sam da je nekome ovde omiljen auto Toyota Hilux koju posedujem pa reko sto da ne ? :D

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 

Shone STI

Moderator
Dobar dan drugari. Eto Djole me podsetio da bih i ja mogao da napisem sta sve radim na autu ovih dana bolje reci ovih nedelja jer sam rasturio skoro ceo auto :p. Cim ugrabim malo vremena jer se ove nedelje raspadam od posla.
Filipe stvarno bi bio red da nam predstavis tog cuvenog Hiluxa sa kojim si me jurio prosle zime hihihi :D

Послато са GT-N7000 уз помоћ Тапатока
 

Rapture

New member
Pozdrav svima, evo stigoh iz škole prije kojih sat i pol pa se provozao do pošte po jedan paket, a vjerujem da Space-a zanima sadržaj koji je na slici :D
ImageUploadedByTapatalk1389885685.414933.jpg
 

Mia Ternurita

New member
Pozdrav svima!Nisam danas nešto mnogo bila ovde,jer sam sa tatom započela da radim na rimejku igrice iz 1989.On i ja smo ljubitelji stare škole igara,pa želimo da neke od zanimljivih starijih igrica preradimo na bolji grafički prikaz,a da pritom zadržimo tradicionalne elemente igre.Možda bi nam trebala pomoć oko postavljanja bloga jer nas dvoje to ne znamo,a tu bi pisali o našim trenutnim i budućim projektima.Znam da ovo nije baš najadekvatnije mesto da postavim ovo pitanje,ali ovo je jedini forum na kojem sam..
 
Poslednja izmena:

Mia Ternurita

New member
Igrica se zove super pang,a rekoh već proizvedena je 1989.Cilj igre jeste probušiti sve balone koji skakuću po ekranu,a pritom ih izbegavajući sve vreme.Igrica je dosta teška jer baloni neće da puknu iz prve,već se svaki koji pogodiš cepa na dva manja balona,pa svaki od njih na još dva manja...Tata i ja se trudimo da grafiku koliko toliko poboljšamo,ali pritom zadržavamo originalnu muziku i princip igranja.Baš uživamo praveći,a jako je zanimljiva igrica:D...
 

Djole_Alfa

New member
Jao ja mislim da se prisecam nesto te igrice kroz maglu.Kao mali sam je igrao.To kada strelicom gadjas Baloncice,a ti si kao onaj mali cupavi jezic...Ili sta je vec...Ne secam se bas najbolje..Ako je to to uopste?:RpS_biggrin:
 
Vrh