Chat 24/7/53

Space

Starosedelac
Urednik
Vidi, ja se na žalost ne kajem :) Vozio sam RS265 odmah po kupovini TT-a, i sad sam siguran da nisam trebao da ga kupim, TT je za klasu zabavniji za vožnju. Jednostavno to nije auto za svaki dan, ne mozes da uzivas, sedišta su totalno neudobna, kao da je napravljen za trku od 5-10km i da ga posle toga parkiraš u garaži, nekako više sam očekivao, sa tim što je moj Megan za klasu udobniji i konforniji...

gruigor

Moderator
Ma kakvo kajanje ja samo da ti pokažem link.
Uzeo si sad TT-a ekstra je autić, drugom prilikom možda odlučiš megana ili nešto treće, samo da se nešto brzo voza :sat:

Space

Starosedelac
Urednik
Iskreno znam šta je sedeće :) ali to će baš morati sa sačeka. Jedan od ova dva :)

[video=youtube;aI-WkHBUFN4]http://www.youtube.com/watch?v=aI-WkHBUFN4[/video]

Mia Ternurita

New member
dobar dan :)) sad videh Mia sta si postavila au pa to je vrh radite po toj igrici samo ste stavili avioncic koliko sam primetio :)) sto neko pomene 90 te i igrice bila je ta bila metal sladze bila je snow ball :)) tu sam cesto igrao i na kompu hahaha ovo je vrh kad zavrsis posalji i meni da odigram koju hehe zelim vam puno srece i uspeha u daljem radu :))
Hvala vam :).Evo mi danas završavamo tutorial koji ima nekih 10 nivoa. Posle toga ćemo pustiti prvu verziju kao ranu beta verziju.Neke funkcije igrice neće još uvek raditi,ali o tome ću detaljnije kasnije kada budem ostavila link za skidanje.Imam veliko interesovanje i od strane školskog društva i šire i baš se nadam da će nam uspeti ovaj projekat!
Nego gledala sam neke smešne video snimke sa kolima.Oplakala sam koliko ljudi neki put neće da promisle...[video=youtube;N-bQUJu-wzk]http://www.youtube.com/watch?v=N-bQUJu-wzk[/video]

Poslednja izmena:
hahha smesno koliko pacijenata ima al jbg to su amerikanci uglavnom vidis i po snimku i po razgovoru da nisu cisti njima to interesantno ocigledno kad ispadnu debili

Poslednja izmena od urednika:
ludaci , a pazi ajde da nemaju love nego su puni i sad imas da kupis one prikolice metalne sa svojim rampama koje se zaglave da ne bi doslo do izbacivanja kad auto prokliza :D :D :D

Vrh