Chat 24/7/53

gruigor

Moderator
Pozzz za raju
Samo da se prijavim da se ne sekirate :)))
Đe si Đole kraaalju

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока

Space

Starosedelac
Urednik
Đe si Igore nema te :D

Aj jedan za dobro jutro:

Boljelo Hasu dupe i on ode kod doktora. Doktor mu objasni da ima hemeroide i da mora dolaziti dva puta tjedno da mu to maže specijalnom kremom. Haso dolazio utorkom i petkom jedan mjesec. Kad mu prvog u slijedećem mjesecu dali samo pola plaće, kao dva dana tjedno nije dolazio na posao, ode on kod doktora i kaze: “Doktore ja ostao bez pola plaće, de ti meni prepiši tu kremu na recept, ja ću je dignut u apoteci, pa nek me Fata dva puta tjedno maže.” Tako i bi. Doktor mu je propisao recept, on podigao kremu, doneo ju kući i objasnio Fati o čemu se radi “Stani ba, stoj, kako ću ti ja to mazat, ja nemam pojma o tome… Nikad tako nešto nisam radila!” “Ma nije uopće teško, gledaj: ja skinem gaće, naguzim se, a ti mi dođes iza leđa, staviš jednu ruku na moje lijevo rame, staviš drugu ruku na moje desno rame… jeb’o majku…, a čime li me je onda maz’o?”

Space

Starosedelac
Urednik
Kako se ovde nije pisalo baš dugo, nadam se da je ekipa koja posećuje forum dobro. Ja sam bio odsutan duže vreme, zbog porodičnih obaveza i nekih projekata koji nisu mogli da čekaju. Ali se nadam da ću od sad imati više vremena da blejim sa Vama ovde hehhe :D

Vrh