BMW E36 316i Dreamcatcher

Rapture

New member
Kupljen i dovežen danas iz Zagreba. Auto je u dobrom stanju, samo su volan i mjenjač u lošijem stanju. Ostalo nemam zamjerke. Hrđe nema, mašina radi perfektno. Evo slika na brzinu, kasnije više.

Rapture

New member
Hvala Joca :)
Filipe ne bi ja prešao na njega da nema kretenskog zakona (ogranilen na 80kW do 24.te god.), ali kad već moram, onda reko da uzmem nešto dobro.
E sad, malo više o autu. 1997. godište, 1.6 benzin, 77kW, prešao 196000 (dokazano), gaaražiran, prva boja, drugi vlasnik (ja treći). Kod tog vlasnika je 8 godina i prelazio je svake god oko 10000.
Evo još dvije slike, idem sad još poslikat detaljnije.

Dexterko

New member
Dobar... :D
Nego kad kažeš volan i menjač u lošem stanju, misliš na kožu na ručici menjača i volanu ili nešto ozbiljnije?

gruigor

Moderator
Čestitke na kupovini, ovako preko slika izgleda baš dobro očuvan :palcevi
Što pranja kaže, da čujemo listu :RpS_tongue:

Rapture

New member
Hvala dečki :D

Dexterko, da na kožu mislim, inače full ispravno.

Pranja/igor, naravno ima lista, samo kasnije ću pisati, malo sam zauzet, sad sam na mobitelu.

Rapture

New member
Pa da navedem par stvari koje planiram:

Angel eyes farovi:

Facelift stop lampe:

Nova ručica mjenjača i presvući volan novom kožom, zasad je kožna navlaka:

Lonac ili single na lijevoj strani ili 4 mala:

Ovo je E39 ali taj auspuh je kakav bi išao za single opciju.

Pitanje je kada ću išta od ovog radit jer je sad lova ošla..

Poslednja izmena:

Rapture

New member
To je malo ozbiljnija radnja (čitaj skuplja :D ) pa nisam ni stavio na listu ali su mi na umu :) Svakako da bi legli ali još nije sigurno koliko će dugo auto biti kod mene pa ne želim previše uložiti u njega.

dejan

New member
Auto je dobar al ako ces sledece godine uzimati e46, ne ulaži u ovaj. Nek te dobro sluzi:palcevi

Rapture

New member
Zato kažem ali ništa nije sigurno. Ko zna, možda ukinu ograničenje snage iduće godine pa se vratim na Coupe ako se ne poda do tada. Ali da ću se pozabavit sa E36, to je sigurno :)

gruigor

Moderator
Ma jok mjenjati, ja samo kažem da bi dobro stajali, a ovakav kakav je tvoj ja bi samo našao lonac sa 2 cijevi i ama baš ništa ne bi dirao, znaš kad mi se ovakav baš sviđa :palcevi

Vrh