Biciklizam

Biohazard

Banned
Me izem ti ja svu tu visu matematiku oko vozila . Nikada necu znati i pohvatati sve sto forumasi odavde znaju ... ahahah ... uprosceno, sam operisan od vozila koliko god ih ja voleo :RpS_lol:

Joca

Moderator
Ekipa, počastio sam suprugu i sebe sa po jednim bike-om. Nisam neki stučni poznavalac bicikli tako da je svaki komentar, savet dobrodošao...
Napisaću šta od prilike znam, tj. video. (slike su sa neta, sutra slikam moje)

1. Scott voltage zero

ram - aluminijum, kočnice - hidroulic disk, z.menjač - shimano Deore...

--------------------------------------------------------------------------------------

2. Fokus Donna

Ram - aluminijum, z.menjač - shimano Deore XT...

dusan92

New member
trenutno ovko izgledamo i sluzimo za Freeride i Downhill voznju

u akciji to deluje ovako

Pozdrav MTB-ovcima :)

Joca

Moderator
Ekipa, počastio sam suprugu i sebe sa po jednim bike-om. Nisam neki stučni poznavalac bicikli tako da je svaki komentar, savet dobrodošao...

1. Scott voltage zero

ram - aluminijum, kočnice - hidroulic disk, z.menjač - shimano Deore...

Poslednja izmena:

Joca

Moderator
2. Fokus Donna

Ram - aluminijum, zaključavanje suspenzije, menjač - shimano Deore XT...

Poslednja izmena:

Joca

Moderator
I naravno, morao sam i ćeri da uzmem... :D

3. x-fact extreme pro

Ram - aluminijum, z.menjač - shimano Acera

The Punisher

New member
Prodavci polovnih bicikala cesto nazivaju opremu po najboljoj komponenti koju imaju, tako bi recimo za tvog Scotta rekli da je full Deore, iako je samo zadnji menjac Deore. Proveri nable koje su, onda marka kocnica, i shiftera. Vidi koji je srednji pogon. To vazi za sva 3 bajka, pa da vidimo koliko otprilike vrede. Bitnije je stanje pogona, zadnje kasete i lanca. Nadam se da si proverio ramove da nisu negde vareni pa sredjivani, na alu ramovima se to vidi.

Joca

Moderator
Sve je perfektno, nikakav var samo sitne ogrebotine...
Neznam koliko sa slika možeš da vidiš shiftere i menjače...

Poslednja izmena:

pejo

New member
meni maznuli pre neki dan, crveni,plastificiran sa sebrnom metalik perlom,20 inča,shimano deore menjači,gel sic sa italijanskom zastavom,prednji amort suntor,amortizer na šipci od sica,alu pedale.
nije imao ni jenu fabričku nalepnicu ja sam samo zalepio mali znak ferrarija ispod šipke i to je sve.

AKO GA KO NADJE ILI VIDI NEKA MI JAVI,SLEDI NAGRADA
064 1468109
:-(

pejo

New member
jbga nisam ga nikad slikao.ni sam neznam zašto :-( a imao sam ga 10god.još imam papire od njega

Space

Starosedelac
Urednik
Da probudim temu. :) Evo i mog sportaća. Lepo vreme za jutarnje akcije sa bajsom.

Joca

Moderator
Polovan sam kupio, oko 200€ me je izašao :D

Nov je na tom linku 500€... :D dodaću slike večeras...

Vrh