Audi TT 8J 2.0 TFSI - Black beauty

dropac88

Moderator
pozdrav svima, da predstavim svog mezimca, da budem precizniji - zena je jos u vreme prve generacije kad smo se upoznali mastala o ovome autu i sad kako smo dosli u inostranstvo nisam mogao da kazem NE i ako je moj izbor bio A5 ali uzeh ga i na kraju se i zaljubio iu njega, u pitanju je 2.0 TFSI sa trenutnih fabrickih 200 konja, proizveden u oktobru 2007-me. Jedino sto sam za ova dva meseca uradio na njemu je ugradnja alu pedala,set za bluetooth,usb i hands free telefoniranje,farbanje letnjih felni plasti dipom kao i farbanje resetke (jer je zeni bilo mnogo da dam novce za RS Grill), upravo se raspitujem kod Pirketa da ugradim quad izduv kad dodjem za praznike, trenutno su na njemu OZ GT Racing 19" felne i 245/35 Pirelli P Zero gume, zimske sam dobio nove Michelin ali nemam pojma koje su ,nisam ih ni pogledao dobro,one su na standardnim TT 16" felnama. Htedoh da ga foliram kod Auto Folije Mare u decembru u onu mat perla plavu koja se cesto vidi na R8 ali rekose da preko zime nije pametno raditi foliranje tako da ce to da saceka,trenutno mi se mota po glavi da uradim remap ECU-a jer je motor jos svez,62.000km je presao kad sam ga kupio sad ima izmedju 65-66.000 ali me nekako strah,po forumu cujem i dobro i lose. U svakom slucaju odusevio me auto vec kod upravljanja, za moje potrebe ima knap mesta jer sam muzicar ali mami mi osmeh na lice svaki put kad krenem negde,prve 4 nedelje radio nisam ni palio,slusao sam samo zvuk motora, moze reci ko hoce da je auto za zene, ja znam da ovde u Austriji ovako skroz crn pored svih lamboa,porsche-a i ostaloga ipak okrecu glavu kad lagano prodjem ulicom, cak i turci iz BMW-a. nNe znam da li se mogu stavljati linkovi ali napravio sam mali snimak sa snajkom pored mene kroz Alpe, bilo je maglovito i vlazan put ali pilao sam negde oko 120-130 nakon obilazenja onog prvog auta na snimku

[video=youtube;HU6Cp9XqfE8]https://www.youtube.com/watch?v=HU6Cp9XqfE8[/video]



































 
Poslednja izmena od urednika:

Space

Starosedelac
Urednik
Odlican. :) Da ne budem jedini sa 8J na forumu. :D Realno dobar remap ti zavisi od dobre pripreme. Pirke ce ti uraditi posao dobro, nemas brige, ali razmisljaj i o hladnom vazduhu do turba. Posle toga dodatnih 30 do 60ks ne bi trebalo da bude problem. ;) Jos jednom dobro nam dosao. ;)

P.S

Koji ti je ET tih felni?
 

Rapture

New member
Preljep je i odlične felge; jednostavne i dobro legle. Crni grill lijep detalj isto. Dobar TT :)
 

dropac88

Moderator
zadnje slike sa letnjim felnama, zbogom lepoto - pozdrav odvratne 16-ke. Pored toga i jedna fina slika kako mi neko sazuljao vrata, ogrebotina je jos jednom toliko dugacka na desnu stranu samo mi nije stalo u kadar. Krajem decembra kada odem dole dolazi custom izduv na auto , na preporuku kolege sa foruma,vise slika tada
 
Poslednja izmena od urednika:

dropac88

Moderator
zna li neko zasto postavlja ovako male slike? probao sam 800x600 i fullHD cim ih stavim u komentar smanji ih
 

dropac88

Moderator
Desni klik i open link in new tab otvara veliku sliku
hvala, vidim tako pomaze, mada prve slike sam stavljao preko istog sajta i nije ih smanjio,
evo ga jos jedan snimak,zena danas snimala, na 1:00 krecem muski da vozim (koliko zimske gume dozvoljavaju) ,prvi put sam vozio ovim putem ali nije bilo mnogo saobracaja [video=youtube;X9rqfKC98IM]https://www.youtube.com/watch?v=X9rqfKC98IM[/video]
 

dropac88

Moderator
Razmisljam se da uzme dve GoPro kamere jednu za tablu i jednu za napred jer cesto tacnije skoro svaki vikend idem i trazim zanimljive staze po austriji/svajcarskoj
 

dropac88

Moderator
Uzeo sam katalog, je***nih 58 strana pa ti budi pametan koju da uzmes.. @space nista od mog izduva ove godine, istekao mi pasos, braca hrvati u konzulatu kazu moram cekati 6 do 8 nedelja na novi , da mi nije bilo moje banke ja bi se sa isteknutim pojavio kod madjara na granici za bozic xD za te novce cu da lakiram letnje felne preko zime
 
Vrh