Audi TT 8J 2.0 TFSI - Black beauty

dropac88

Moderator
Auto gotov, uradjena napokon prednjica.
Maglenke sam izvadio, kodirao tako da ih nema vise u sistemu, menjao sijalice u Xenonu za Philips 6000k.
Jedino me jos LED zajebava komplet na autu. stalno mi negde izbaci gresku, mislim da mije upravljacka jedinica otisla u kurac.
Nova dodje 350 evra

Evo jedan snimak kako rade farovi i par slicica , do sada sam izgled prednjice menjao 6 puta xD

https://youtu.be/heFkrzP83HQ

Space

Starosedelac
Urednik
Odlično je ispalo, svaka čast :) Slike postavljene na Facebook Automobili stranicu.

dropac88

Moderator
Nismo docekali april sa zimskim gumama.
Kada se vratim iz Srbije nazad skidam ovu zutu foliju i radicu neku kombinaciju sa mat crnom i neon zutom ali samo kao detalj, takodje skidam ove nalepnice sa strane i radim ih u mat crnoj da ne narusavaju ovoliko izgled auta.
Felne cu takodje da foliram ali jos trazim soluciju

Ko me zatekne u Somboru ili Subotici sledeci Cetvrtak-Ponedeljak neka baci koju sliku vamo =)

Na jednoj standard farovi na drugoj oboje u crno

dropac88

Moderator
Pravicu opet profi slike cim zavrsim ostatak folije, opet stavljam logo na gume, jos neki detalj oko felni ce se verovatno menjati...

dropac88

Moderator
Danas stavili novi srednji lonac.
Ilegalna verzija onog kojeg sam vec imao.
Unutra je glasnoca ostala ista ali napolju je sad glasniji, vise ce da puca kad se malo sprzi
Snimak sledi cim zavrsi upload

dropac88

Moderator
Nije me bilo neko vreme, kako stigla beba jedva i na WC da odem xD

Od zime do sada sam remontovao ceo motor, poceo da pusta ulje izmedju klipova i cilindra, boljka kod 2.0 TFSI ali zato sad ide kao raketa.
Na zalost danas ga stavih i na prodaju jer treba ipak nesto vece pa cu da gledam kao sledeci projekt neki S4 B8.5, uzivajte u poslednjim slikama

Space

Starosedelac
Urednik
Buraz sve radi top... zaboravih da ti javim. Moguće da je nesto do tebe. Test ispod.

Vrh