Audi TT 8J 2.0 TFSI - Black beauty

dropac88

Moderator
Par novih slicica
Sinoc farbao kociona klesta u neon zutu,veceras idem po njega.
Sledeci mesec upada RS Grill i 12. Septembra ako prodjem atest odma nosim da stavljam klapnu

dropac88

Moderator
Par novosti...
u nedelju dana me dva puta pokupila slep sluzba sa autoputa u Nemackoj, prvi put crkao PCV Ventil a drugi put protokomer (znam da sam mogao da skinem kabel sa njega ali sam isreno mislio da je poblem ozbiljniji jer se ponasao kao da gubi kompresiju)
Stavio sam RS Grill, u Subotu idem po Sline branik, moram jos da se odlucim da li da zadrzim maglenke ili da ih skidam pa da stavljam iste mreze kao sto je i grill trenutno

dropac88

Moderator
Nije jos montiran, fali mi noz u sredini i resio sam da cu bez maglenki da ga radim pa cu sam praviti mrezu na usisu.
evo par slika kako izgleda trenutno

dropac88

Moderator
Sledeci vikend otvaram farove i lakiramo u komplet crnu
Posle toga idemo u radionicu i stavljamo novu prednjicu u nadi da se boja podudara sa mojom (kupih je po kisnom vremenu pa nisam bas dobro mogao da uporedim ali se cinila u redu)

Space

Starosedelac
Urednik
Ošini neku sliku, i podeli komentar koliko je komplikovano otvaranje farova, i kako se vraćaju u prvobitno stanje. :)

dropac88

Moderator
Nisam siguran da cu biti prisutan posto cu imati sastanak sa nasim tuning klubom taj dan. Radi se moj TT i moj stari EOS , decko je inace iz Bijeljine ali ima dosta musterija kod nas pa krece od Salzburga pa do Zürich-a turneju xD

Onaj SWAT Touareg je vec radio bio zimus, evo par slika kako je to ispalo

dropac88

Moderator
napravicu sliku od kako sam ga kupio pa preko one scene sa plastidipom do novog grila, pa novih farova i na kraju nove prednjice

dropac88

Moderator
Evo par slicica uradjenih farova.
Trenutno mi izbacuje gresku za obe pozicije, sutra u podne cemo da gledamo sta je problem

Vrh